xhemi hard video!!!

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga moisiu, 19 Jul 2006.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  Kujt po i plas eshte Xhemi s'eshte Xhemilja. Problemi eshte se kjo gje tashme ka filluar te jete mode te ne shqiptaret, sidomos ne Tirane. Turp vertet, jeta private mbetet private...
   
 2. xhaxhi_eli

  xhaxhi_eli Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  T'kishte qene Papa shqiptar do i kishin gjet noj film porno edhe atij me kte ritem qe keni nis.
   
 3. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: xhemi hard video!!!

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 4. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  Epo edhe xhaxhi Elin e bot me fol... C'paski qene!
   
 5. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  brenda teme
   
 6. xhaxhi_eli

  xhaxhi_eli Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  Scorpion, i lave duret t'keqen xhaxhi?
   
 7. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  Po mer, pa merak se s'ta jap doren /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 8. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  I pari a i fundit eshte halli i tij, po ti veji fre prapanices se dhe ajo te flet, he xhan! Bej icik pushim!
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  ZOTI I RUAN SHQIPTARET - por per eksperimente.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  si t'dush LiPS... un thash, hatri modh i joti me qe e ke dhe komshie te bonim nje orthi-minorthi /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 11. moisiu

  moisiu Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  qe ajo eshte xhemi, nuk e lun topi!

  femra ne video ka dy tatuazhe, pikerisht ne vendet ku i ka dhe xhemi.
  femra ne video ka me xhemin nje ngjashmeri te madhe, mbi 70%.
  femra ne video ka nje gjoks te konsiderueshem, aq sa cmund ta kete dhe xhemi nqs nuk do e ngreje lart sic ben neper spektakle.
  femra ne video i ka floket me gersheta te ngjitura, sic i ka pas xhemi kur deputonte ne fiks fare si valete.
  femra ne video kercen gjate seksit, nderkohe qe xhemit i pelqen shume te kerceje, eshte hobi i saj.
  femra ne video ben seks ne nje dhome kolegji... per kolegjin xhemi flet vete dhe ne intervisten qe kam ribotuar me lart.

  [/ QUOTE ]

  Ti e ke 0% te vertete kete postim dhe mua me duket shume e ulet kjo gje.
  Se pari,Xhemi ska tatuazhe dhe kjo gje eshte lehtesisht e verifikueshme ,jo ne shpine po ne asnje vend tjeter.Te jesh 100% i bindur per kete.
  Se dyti,sbesoj se ja ke pare gjoksin me mire se ne femrat dhe mund te te siguroj qe Xhemi ka shume me teper gjoks se ajo femra ne video.
  Se treti,te siguroj dhe per kete 100% QE Xhemi si patur ndonjehere floket ashtu modeli asnjehere dhe asnjehere te zeza sterre.
  Se fundi,keto kercimet gjate sexit dhe neper kolegj,pyet ke te duash femer qe ka patur Xhemin ne shkolle te te thone cfare femer Nobel ka qene.Ti ske bere sex me te dhe vetem kjo gje do e afirmonte pohimet e tua.
  Sic kam thene ne postimet e mia me lart,e gjitha kjo eshte nje bllof total per te njollosur figuren e nje vajze te re e cila ka bere perpara ne boten e spektaklit.
  Moisiu dhe ti si shume te tjere deshmove qe je thjesht nje thashethemexhi lokalesh e asgje me teper. /pf/images/graemlins/shrug.gif

  [/ QUOTE ]

  me duket shume i deshperuar ky postimi yt! megjithate per te rrezuar cdo dyshim qe femra ne video eshte xhemi, kam pregatitur nje kolazh viziv qe mund ti sherbeje te tjereve per te kthjelluar mendimin mbi tezen qe mbroj.
  lips! me vjen keq per shoqen tende /pf/images/graemlins/shrug.gif

  [​IMG]
   
 12. harap

  harap Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  fundi i fundit qejfin e saj ka bere po he /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. Mono

  Mono Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  Gjithmone e kam pasur qejf kete... dhe shkon dhe e ben me nje qeros tjeter /pf/images/graemlins/frown.gif E poshtra!

  Sa eshte mundesia qe Xhemi te futet ne kete teme?
   
 14. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: xhemi hard video!!!

  Moisiu sja vlen replika me kto foto qe ke nxjerr ktu,do e besoja vec po te me thoje qe je ti ai qe po shkep kte femer. /pf/images/graemlins/wink.gif.Asnje kolazh tjeter dhe asnje argument qe ke bere s'tregon qe ne ate foto eshte Xhemi.Se kam aq shoqe por te njohur /pf/images/graemlins/wink.gif ,sme vjen keq hic per kte femren ktu, per Xhemin do me vinte po skam arsye.
   
 15. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: xhemi hard video!!!

  kanga shume e bukur /pf/images/graemlins/laugh.gif

  edhe kcimi helbete nuk i len gja mangut /pf/images/graemlins/tongue.gif

  po ajo shoqja nuk asht Xhemi edhe pike.
  asht ne ftyr 10 here ma e keqe se Xhemi /pf/images/graemlins/tipsy.gif po me trup e me kcim e rregullon bajagi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  Sa qenka dobesuar Xhemi /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 17. harap

  harap Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  moisiu thotew qe video nuk eshte e sivjetshme po e vjetshme
   
 18. nevriku

  nevriku Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  Lips mos je xheloze per ndonje gje tjeter ne lidhje me Xhemin ? Sa mire qe i rrinte
   
 19. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: xhemi hard video!!!

  Po te isha xheloze sdo e mbroja,mos fol budalliqe.Xhemi eshte sh kinge dhe nje nga femrat me te bukura te Shqiperise.Ketu ska gje per xhelozi ndaj Devil me mend ne koke here tjeter /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 20. harap

  harap Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  xhemi femrat me te bukura te shqiperise??????qe kur kshu se ti njef shume
   

Shpërndajeni këtë faqe