xhemi hard video!!!

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga moisiu, 19 Jul 2006.

 1. moisiu

  moisiu Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  me pelqen vetem per nje gje ti lips! se gjithmone pranon te behesh avokate e djallit! ska pederast e kurve ketu ne AF qe mos ta mbrosh ti!!! KOMPLIMENTE PER GUXIMIN...
  nejse per ta mbyllur skupin ne fjale une do kisha publikuar dhe emrin e djalit me corape qe pallon xhemin, dhe emrin e kameramanit rim qe xhiroi skenen, por duke qene se jane persona jo-publike, nuk ja vlen /pf/images/graemlins/wink.gif mjafton me xhemin qe eshte nje femer shume e mire ne seks dhe ne dance! llokum sic thone turqit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. harap

  harap Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  Moisiu ketu fole bukur paster e sakte.
   
 3. parazit

  parazit Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  bravo xhemi /pf/images/graemlins/grin.gif
  e di qe po me mbushet mendja edhe mua te bej nje video dhe ta hedh ketu ne AF /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 4. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: xhemi hard video!!!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  me pelqen vetem per nje gje ti lips! se gjithmone pranon te behesh avokate e djallit! ska pederast e kurve ketu ne AF qe mos ta mbrosh ti!!! KOMPLIMENTE PER GUXIMIN...


  [/ QUOTE ]

  Sepse ndryshe nga ty Moisiu une smerrem me thashetheme dhe nuk mburrem e tregohem njeri tjeter me scoope qe sbejne dy lek .Me beso per kete thjeshtesia ime me ben te besoj qe te kem guxim te shprehem aty ku e shoh te arsyeshme dhe te vlefshme.Po i marr si kompliment fjalet e tua aq me teper qe me paske kushtuar rendesine tende ne shkrimet e mia.. /pf/images/graemlins/thumbsup.gif .Me nje buzeqeshje po e mbyll kete debat pa vlere.
   
 5. harap

  harap Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  bravo xhemi /pf/images/graemlins/grin.gif
  e di qe po me mbushet mendja edhe mua te bej nje video dhe ta hedh ketu ne AF /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]
  ti beje si ajo e kavajsit po me nje ndryshim.Gomarin ta kesh siper
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  /pf/images/graemlins/lol.gif Harap /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 7. parazit

  parazit Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  harap boll se nis me fantazira ky qe po qesh ktu lart /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  Sille mamin ihere Arco te nis te fantazoj une
   
 9. parazit

  parazit Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  qenke nje idiot ti
   
 10. harap

  harap Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  me ty ska te krahasume.Se shef ti sa here vjen vetem probleme nxjerr ? se kot sthone ste rri [ndaluar] rehat.Boll
   
 11. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  Po mer Zoti Gomar po /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. GrifshAAA

  GrifshAAA Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  nejse per ta mbyllur skupin ne fjale une do kisha publikuar dhe emrin e djalit me corape qe pallon xhemin, dhe emrin e kameramanit rim qe xhiroi skenen, por duke qene se jane persona jo-publike, nuk ja vlen /pf/images/graemlins/wink.gif mjafton me xhemin qe eshte nje femer shume e mire ne seks dhe ne dance! llokum sic thone turqit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Sa e ke rrogen si shiks? Gjynaf kush te paguan se nuk qenke hic i zoti! /pf/images/graemlins/wink.gif
  Kshu kot per kulture te pergjithshme forumiste sic i thone nje germe, kaq shume nuk ke cfare te besh ne &amp; me jeten tende, qe fillon e ben si profesor i peshkut dhe i midhjes ketu? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/idea.gif
   
 13. nevriku

  nevriku Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  do propozoja qe arco ta bente videon me Lips por ai do per vete.Xhemi ? shume seksi
   
 14. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: xhemi hard video!!!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  me pelqen vetem per nje gje ti lips! se gjithmone pranon te behesh avokate e djallit! ska pederast e kurve ketu ne AF qe mos ta mbrosh ti!!! KOMPLIMENTE PER GUXIMIN...
  nejse per ta mbyllur skupin ne fjale une do kisha publikuar dhe emrin e djalit me corape qe pallon xhemin, dhe emrin e kameramanit rim qe xhiroi skenen, por duke qene se jane persona jo-publike, nuk ja vlen /pf/images/graemlins/wink.gif mjafton me xhemin qe eshte nje femer shume e mire ne seks dhe ne dance! llokum sic thone turqit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]


  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 15. moisiu

  moisiu Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  nejse per ta mbyllur skupin ne fjale une do kisha publikuar dhe emrin e djalit me corape qe pallon xhemin, dhe emrin e kameramanit rim qe xhiroi skenen, por duke qene se jane persona jo-publike, nuk ja vlen /pf/images/graemlins/wink.gif mjafton me xhemin qe eshte nje femer shume e mire ne seks dhe ne dance! llokum sic thone turqit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Sa e ke rrogen si shiks? Gjynaf kush te paguan se nuk qenke hic i zoti! /pf/images/graemlins/wink.gif
  Kshu kot per kulture te pergjithshme forumiste sic i thone nje germe, kaq shume nuk ke cfare te besh ne &amp; me jeten tende, qe fillon e ben si profesor i peshkut dhe i midhjes ketu? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/idea.gif

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/lol.gif ja nje shqiptarizem tipik!!! neper bote nuk et pyt asnje se sa e ke rrogen /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. antip

  antip Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  Ej o njerez, une dua nje video te Çiljetes... Kush e ka le ta postoje... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 17. xhaxhi_eli

  xhaxhi_eli Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  Jemi qe jemi, po gjetet edhe noj video te Tefta Radit /pf/images/graemlins/tonguee.gif se e kam pase fiksim i vogel.
   
 18. harap

  harap Guest

  Re: xhemi hard video!!!

  Eli vej bast se ti e ke download i pari kete video
   
 19. xhaxhi_eli

  xhaxhi_eli Primus registratum

  Re: xhemi hard video!!!

  Nqs llogarisim qe e ke bere UPLOAD ti /pf/images/graemlins/tonguee.gif dhe para meje e ka download ai tipi qe ka hap temen ... mbase e fiton bastin.
   
 20. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: xhemi hard video!!!

  Uaaa, fillun kta tashti se kush ja ka dhon kujt.

  Xhemi ja ka dhon atij çunit për qef t'vet e ju rrini i bini me dor tastierës
   

Shpërndajeni këtë faqe