Yje te Panjohur

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga fifty, 23 Mar 2005.

 1. fifty

  fifty Primus registratum

  Yje te Panjohur

  A ka ndonjeri informacione per grupin rep Shqiptar YTP? Une kam degjuar vetem ate kengen "Vajzat e Mbara" dhe do doja te di nese kane nxjerre album ne shitje apo jo.
   
 2. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Yje te Panjohur

  Ta them une "they suck's".
  Nuk e kuptoj,ate e dine shume mire qe nuk bejne muzike por kan zgjedhur nje menyre tjeter per te terhequr vemendjen,tekstin.
  A thu se jane Dr Dre apo cfare.
  Te kisha pushtet ketyre tipave do ja ndaloja dhe te kendonin ne Karaoke-Bar. :mad:
   

Shpërndajeni këtë faqe