Zanfina Ismajli!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga vigan, 13 Mar 2008.

  1. vigan

    vigan Primus registratum

  2. gangsterja

    gangsterja Primus registratum

    Eshte kenge shume e bukur dhe me pelqen teksti.
     

Shpërndajeni këtë faqe