zbulo shkronjen qe mungon...

Diskutime tek 'Lojra te ndryshme' filluar nga kacurrelsja..., 5 Jun 2017.

 1. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  zbulo shkronjen qe mungon ne fjalet ose fjalite....
   
 2. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  Po filloj....
  Zbuloni shkronjat qe mungojne....
  Za--b--k
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mendoj: zaMbAk
  T-n--rB-l-
   
  TinkerBell and kacurrelsja... like this.
 4. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  tinkerBill dhe pergjigjja zambak ishte e sakte
   
  joetisti_ likes this.
 5. Linux

  Linux think different

  M-r--d-z :p
   
  kacurrelsja... likes this.
 6. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  mendoj mercedez..
   
  Linux likes this.
 7. Linux

  Linux think different

  tlumte :p
   
  kacurrelsja... likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  a--f-r--i
   
 9. MrCool

  MrCool Oldschool

  albforumi (shpresoj ta kem gjet se me lodhi trurin goxha) :p

  g--c-ë
   
  kacurrelsja... likes this.
 10. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  mendoj gracke
   
  joetisti_ likes this.
 11. MrCool

  MrCool Oldschool

  Po. Formoje ti tani :)

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  kacurrelsja... likes this.
 12. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

 13. MrCool

  MrCool Oldschool

  Boh.. s'gjeje dot nje me te rende

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  kacurrelsja... and joetisti_ like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une do te kisha thene: guacke, por do te ishte gabim, pra :)
  kesaj mund t'i shtohen shkronja qe te dale fjale me kuptim, por sesa do te jete ajo qe da shkruar kuicvenesja...

  Dumrea.

  k-ok---l
   
  kacurrelsja... likes this.
 15. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  mendoj krokodil
   
  joetisti_ likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e sakte. Por s'duhet te vere dhe nje obsion per vazhdim, ai/ajo qe e gjen?
  per kete thashe: Dumrea. (kjo me erdhi :))

  k-m--eo-
   
 17. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  kameleon
   
  joetisti_ likes this.
 18. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kacurrelsja, me ke po flas une? Do ta vesh edhe ti obsionin mbasi e gjen, apo te te vij aty dhe te t'i prish kacurrelat! :p

  e--e-s--e
   
  kacurrelsja... and MrCool like this.
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahah, po bën monolog :p
   
  kacurrelsja... and joetisti_ like this.

Shpërndajeni këtë faqe