Zbulohet bashkshorti i Lidia Banushit

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Super star, 12 Mar 2018 at 13:29.

  1. Super star

    Super star Primus registratum

    Qe eshte shtatzane dhe pret nje bebush djale kjo normal u konfirmua por ajo qe nuk arritem te kuptojme nga femra seksi e Show Bizit Shqiptar eshte se cili eshte babai i femijes??? Por nga aludime dhe kerkime te shumta ne llogarine e saj te facebook-ut arritem te gjejme foto te cilat konfirmojn lidhjen e tyre dhe cdo gje tashme eshte publike. Bashkshorti i Lidias eshte nje djale biznesmen nga Kosova...Kaq arritem te zbulojme te tjerat na ngelen per tu pare...urime çiftit ne jeten e tyre bashkeshortore dhe per pritjen e embel te bebushit te tyre... FB_IMG_1520857533246.jpg
    2017-12-04-14-31-43-980.jpg IMG-b17ca0829ba1f7ca2f0d545504e44c19-V.jpg
     

Shpërndajeni këtë faqe