Pune ZGARA TIRANES

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 26 Nov 2014.

  1. admin

    admin Guest

    ZGARA TIRANES Kerkon te punesoje Kamarier Me eksperience pune ne restorant dhe prodhimet e zgares Te dijne italisht dhe frengjisht Nd/kuzhiniere (f) Zgarist Pjatalarese Adresa: Rr. “Kavajes”, perballe Kishes Ortodokse Kontakt:

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe