ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Blendi, 22 Jan 2006.

 1. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: RADIO EZETA per MUA

  lara ka dash qe ta nigjosh emisionin gjer ne fund, se e ka nuhat se mund te nerroshe kanal ne 5 minuteshin e pare /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. Legjionixx

  Legjionixx Forumium maestatis

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Fanta
  mundem te pershendese
  Valbonen ne Shkup /pf/images/graemlins/laugh.gif
  me kengen Saj zezo
  nga Elita 5
  flm
  pershendes edhe stafin e R.Ezeta
   
 3. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Pershendes te gjithe "grindavecat" e AlbForumit me kangen "Merre lehte"(Take it easy) te Bojken Lakos.
   
 4. InaRocks

  InaRocks Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  pershendes me kengen nje me dy te sonit edhe shukarie soni me sinan hoxhen
   
 5. Odea

  Odea Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Una du te pershendes ju tipat e albforumit qe e beni qendrimin tim ketu kaq argetues dhe qe na boni me ardh sa here ketu me lexu batutat dhe gjerat teper interesante.
  Tashi, kongen gjejeni vete se sia kam idene...ah po, iu pershendes me kengen S'jam tribu nga Aurela Gace. /pf/images/graemlins/wink.gif

  Kurse per veten time do deshiroja te degjoje kengen Bota Iluzion nga Eranda Libohova dhe kengen E pafajshme Jam nga Aurela Gace. Gjithashtu, a ka mundesi me na venos car do lloj kenge nga Biaggio Antonacci se me ka marre malli shume.

  Good job guys and thanks for this opportunity! (sikur jam tu fol me punedhenesat /pf/images/graemlins/tonguee.gif)

  Cheers /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Ej pse s'me hapet Radioja, deri ne mesdite punonte, dini gje c ka ndodhur apo po beni punime ne faqe, me ktheni pergjigje. Flm /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 7. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  punon
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  O Blend s'me hapet, tani e provova /pf/images/graemlins/frown.gif Kush mund ta kete fajin?
   
 9. Oxandromeda

  Oxandromeda Oxford Astrophysics

  Re: RADIO EZETA per MUA

  o the king po si sma degjove nje her fjalen qe leje rakin se ste ben mire mer amon
  po ti ke albnetwork radio mer 100% shqip ca do me tjerat do te vej ban e lol
   
 10. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Mos ndoshta ka orarin e reklamave edhe sdegjohet /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Hej mos u tallni mer, ca orar reklamash thu Harap, O Blend nuk me hapet, me ndihmoni, e ka fajin IE im apo website?
   
 12. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Sa e paske ndjekur ate radio ti.Ti je edhe biznesmen pse nuk jep reklame aty.
   
 13. Oxandromeda

  Oxandromeda Oxford Astrophysics

  Re: RADIO EZETA per MUA

  hahahahaha pranej me tha the king kam gjet nji adres radio qe mund te rreklamosh biznesin
  imagjino ne i ofrojm free rreklama te radio albnetwork
  scoprion dhe shits farash me kausha te cepat e shkollave
  dhe prap hunden perpjet hahahaha
   
 14. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Ncncnc ... Nje Dy Tre... me nje gjysme qe eshte scorpioni sikur nuk eshte e drejte /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  The King kur qeke bere me biznes:p *ble i gote fara ke scorpioni me i bo xhiron e dites /pf/images/graemlins/tonguee.gif *

  KING plluq /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 15. Asklipio

  Asklipio Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  labce
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Elvana Gjata / te kam xhan per ate vlonjatin /pf/images/graemlins/laugh.gif

  thx
   
 17. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Ju kam pershendetur sot, dhe kemi fol per ate temen qe ke hapur ti "performanca..." me spaced out.
   
 18. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: RADIO EZETA per MUA

  hahahhahahahhahahah /pf/images/graemlins/lol.gif
  mosssssss tani sa e hapa....se paskam hap ne kohe...aaaahhhhh.........

  gjithsesi thx
   
 19. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: RADIO EZETA per MUA

  tani,i bie qe kenga ime te trasmetohet te premten ne darke e? hmmm...ok,do te me pelqente te degjoja "Ylli im" nga Pirro Cako e Inva Mula,nese eshte e mundur /pf/images/graemlins/smile.gif

  pershendes Tonçen,Pink dhe Scorpin

  kam edhe ca te tjere,por per javen tjeter me kenge tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 20. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  se marr vesh pse u shkeput se zeri i Blendit te impresionon.
   

Shpërndajeni këtë faqe