ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Blendi, 22 Jan 2006.

 1. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  une dua kengen 'taksirate qe mka xan mu e harapin me duru' /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Hahaha, i kane ik dritat radios /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Por do e japin ritransmetim per ty besoj /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  po pres prodigy se aty me iku.
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Ik mer se ske moshe me degju Prodigy ti, shif per Konviktore ose Me ka lan çika pa gjume /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  eshte e lidhur
  24 ore tani nga ato 2die4
   
 6. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Pas pak nis programi "Albforumi ne Radioezeta" (RIT)
  www.radioezeta.com

  temat sot jane:
  Performanca e Djemve Shqiptare,
  Pushime ne Shqiperi,
  Ditelindjet,
  Pershendetje,
  Kampionati boteror 2006,
  S'eshte ime bije.
   
 7. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  kur paspak? neser?
   
 8. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Tani
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  O Blend mu shkeput radioja e nuk degjoj gje, e faqja s'me hapet me, ka probleme?
   
 10. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Blendi ja fut kot po ai program su realizua se s'hapej vetem shkeputej.
   
 11. shpresa

  shpresa Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Une e degjoj pa asnje problem. /pf/images/graemlins/smile.gif Komplimenta! Ka dale shume fantastike me batutat midis blendit dhe Gjergjit /pf/images/graemlins/lol.gif dhe muzika eshte akjka
   
 12. harap

  harap Guest

  Re: RADIO EZETA per MUA

  /pf/images/graemlins/smile.gif faqja nuk hapej fare.Ti e degjonke.apo e keni bere vetem per USA.
   
 13. hells_kitchen

  hells_kitchen Forumium praecox

  Re: RADIO EZETA per MUA

  Ne C`ore behet transmetim i drejperdrejt??? Dmth ne oren Amerikane nqs ka mundesi /pf/images/graemlins/smile.gif

  Kenget jane FANTASTIKE .... Po s`du te Humb dhe Batutat /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 14. virus

  virus Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  pershendetje per zemrem time anisen me kengen {trishtimi} yjet e panjohur
   
 15. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  edhe una i kange /pf/images/graemlins/laugh.gif

  shakira---> hips don't lie

  pershendes mamin, babin, motren, velllain dhe te gjithe ato qe i dua dhe me duan!

  p.s. oggi sono buona... edhe ato qe sme duan /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  E paske i çik listen e gjat ti goce! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 17. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  uuu... te ngeli hatri se ste pershendeta re?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  eeee! /pf/images/graemlins/laugh.gif Pse te duket pak ty k'shtu! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  po ti e do vec tani me duket... se une i permenda te gjithe...a to qe me duan, i dua... dhe ato qe s'me duan fare!

  ne c'kategori hyn ti lal? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  Ke kush thu ti .? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Un them ke e 3-ta! /pf/images/graemlins/laugh.gif Tek ata qe te duan dhe ti si do! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe