ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Blendi, 22 Jan 2006.

 1. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  supozim ishte ky apo vertetim??? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  guarda... mi sto sforzando, por po e bej vetem per ty!

  po shtoj i kategori tjeter... pershendes dhe ato qe duhemi reciprokamente! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  Une vete nuk e kam degjuar ndonjehere kete radion, por meqe qenka me pershendetje: Sandstorm - Darude per te gjithe AF-ne!
   
 3. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  Nje te Ritfolk... zgjidheni vete...
   
 4. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: ZGJIDH MUZIKËN PËR "ALBFORUMI NË RADIO EZETA"

  deshiroj te kontriboj me disa kenge shqipe per radion, qe mesa pashe ne listen e kerkesave, nuk figuronin.

  Gent Pjetri - Brez i Djegur
  Ritfolk - Besoj ne
  Ritfolk - Do te them dicka
  Ritfolk - Lypsar
  Ritfolk - Ne dashuri per here te pare
  Ritfolk - Vetem ne
  Selami Kolonja - Kenga e Pocarit
  Selami Kolonja - Male o ju male
  Kozma Dushi - Te lulezoje ndonje pranevere

  e mjaft kenge te tjera festivalesh e koncertesh pranevere te viteve 70-80 te cilat me sig. nuk i keni ne repertor.

  Me lini mesazh ketu ose me kontaktoni,
  lulishtja_1maji@hotmail.com
   
 5. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: RADIO EZETA per MUA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Elvana Gjata / te kam xhan per ate vlonjatin /pf/images/graemlins/laugh.gif

  thx

  [/ QUOTE ]

  Flm pink /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: RADIO EZETA per MUA

  11/04/2006 00:01
   
 7. ados

  ados Primus registratum

  Re: RADIO EZETA per MUA

  pse quhet ezeta?
   

Shpërndajeni këtë faqe