Zuckerberg ka një version të veçantë të Facebook

Diskutime tek 'Portali i AlbForumit' filluar nga Agjenti_007, 10 Apr 2016.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  [​IMG]

  Mark Zuckerberg ka një version të veçantë të aplikacionit Facebook. Gjatë prezantimit të shërbimit për videot “live”, shihet që ai ka një versionin tjetër, ndryshe nga përdoruesit e tjerë që kanë iPhone.

  “Ky është versioni i verdhë i aplikacionit të Facebook, i krijuar për njerëzit e brendshëm”, thotë Zuckerberg kur hap aplikacionin për të prezantuar shërbimin.

  Por, gjatë prezantimit, ai klikon mbi hapësirën e njohur si “Çfarë keni në mendje” për të shkruar statuset tuaja, por në atë moment atij i shfaqet një menu.

  Në këtë menu, ndër të tjera, shaqen disa opsione për të postuar imazhe “GIF”, “Slideshow” dhe “Music”.

  Nëse Facebook mbështet postimet “GIF” që nga muaji maj i vitit të kaluar, shtohen thashethemet për një shërbim muzikor për të cilën flitet nga vera e vitit të kaluar.

  Ndoshta Facebook është akoma në fazën e testimit të “Music” dhe ky shërbim mund të vijë shumë shpejt për të gjithë përdoruesit.

  Ndërkohë, “Slideshow”, që ju lejon të postoni disa foto si video me ndonjë këngë në sfond, mund të jetë një shërbim që është menduar më shumë për ata që duan të reklamojnë.
   
 2. manfredmuller

  manfredmuller Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Çështja ime (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 200000 Lek në 15.800.000 Lek me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe