Çfare po beni ne keto caste?

joetisti_

Locus omnem
eshte para komjuterit tim dhe s'e them dot se cfare po pergatitem te bej se mos ma lexon. (eshte nje mushkonje, dua ta vras shetttttt.)
 

MrCool

Oldschool
Kjo vera s'te le te mendosh fare per pune... S'di nga t'ja filloj, nderkohe mendja eshte duke bere kokrren e qejfit ne plazh.
 
Top