Çfare po beni ne keto caste?

joetisti_

Locus omnem
"fjalet e zogut djali i degjoi, qau e puthi pastaj e leshoi" / kallezuesi eshte 'zogut' :p
Ishte, shume pak me pare, te kjo pjese e filmit, filmi "shoku yne tili"
Po e shoh pak, por jo te gjithin. Me sjell shume nostalgji te kohes kur isha dhe une ne shkolle ne ate moshe, dhe s'e perballoj dot :)
 

MrCool

Oldschool
S'kam gjum fare.... Ben aq vape sa jam ulur ne ballkon, ne njeren dore birren, ne tjetren duhonin.. Iyeoka po kendon ne sfond.. ishalla s'me zgjohen komshiet.. Jo per gje, po kush i duron kur te thone pastaj "o hedepsez, si del ashtu ne ballkon ti mor rroq" :p
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Po shikoj 7 faqet e hapura ne tel,syte sa andej sa ketej qe ti lodh e te flej .
Po hic der tani ,hic syri top
 

Airbourne

Papirus rex
Mora ne tel.nje kolegun e punes edhe: Tomek me duket se kam harruar portofolin tek vetura jote?
E gjeta Airbourne edhe...do ta sjell(jemi 30 km larg)???
Takohemi neser ne pune dhe Faleminderit.
Jebanje airbourne kein problem.
Vetem KAQ, sepse te ishte ndonje flamurtar nuk i dihej.
Agreeeeeeeeeeeeeeeee
 
Top