Çfare po beni ne keto caste?

Airbourne

Papirus rex
moderatori me PIS qe ka Gjermania....
Hut AB Liane Wiegelmann...nje shprehje e SAJ: une skam lindur me qylym floriri tek byca.
Por ky torrja s`mund ta kuptoje.....ose blendat e fevzijve ne troje.
 

joetisti_

Locus omnem
po mbledh veten. Kishte nje koncert dhe ishte mbushur me femra nga te gjitha anet... Me iku tepeleku i kokes...
 
Top