Çiljeta...

antip

Primus registratum
Çiljeta...

Car beni keshtu mor njerez??? /pf/images/graemlins/confused.gif
I hodha nje sy te shpejte forumit dhe nuk pashe asnje shkrim per vajzen me HOT te Shqiperise, me talentin qe i "shperthen" poshte mjekres... /pf/images/graemlins/goofy.gif
Hajde shprehuni se e di qe jeni te shumte o fansat e Çilit...
P.S. na veni dhe ndonje foto te bukur po te keni... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Çiljeta...

Vajza ne fillimet e saja...Ndersa tani shikoni ku ka arritur... /pf/images/graemlins/tipsy.gif

 

ujku81

Primus registratum
Re: Çiljeta...

Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif
 

rO_k

Primus registratum
Re: Çiljeta...

Avash avash arrihet suksesi

pse e doje fotografine e dyte te paren ti ...... ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

[/ QUOTE ]

ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

rO_k

Primus registratum
Re: Çiljeta...

e thena me te bere ka ne mes nje mal te tere /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

po mire,keta fansat e Cilijetes...çfare i admirojne asaj? Mos ka shitje marramendese albumi i saj? Jo! Atehere çfare? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

kush tha qe jan fansa per zerin e bukur si kukuvajke qe ka ??? /pf/images/graemlins/lol.gif

fansat i adhurojne gjo tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif pastaj shif edhe hapsin e temes, eshte mashkull /pf/images/graemlins/laugh.gif ma ha mendja qe sja di as noj gjys konge permenç /pf/images/graemlins/lol.gif
por me siguri i di permasat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

po une bera vet sikur s'kuptova mi dreq /pf/images/graemlins/laugh.gif desha me fut fitilat...dhe ja...fillove ti e para qe s'te rri llapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Çiljeta...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
kush tha qe jan fansa per zerin e bukur si kukuvajke qe ka ??? /pf/images/graemlins/lol.gif

fansat i adhurojne gjo tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif pastaj shif edhe hapsin e temes, eshte mashkull /pf/images/graemlins/laugh.gif ma ha mendja qe sja di as noj gjys konge permenç /pf/images/graemlins/lol.gif
por me siguri i di permasat /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Pse eshte kengetare...???!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
Une jam fans per gjera te tjera... /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

hahahahahha /pf/images/graemlins/lol.gif
ja e pe sceptic /pf/images/graemlins/lol.gif

rrofte sinqeriteti te pakten /pf/images/graemlins/lol.gif
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

meqe enka puna keshtu,edhe une jam fanse e Ciljetes...me pelqejne shume syte qe ka /pf/images/graemlins/pickellonja.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

pse nuk i ka te bukur eee? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Çiljeta...

Po ate nishanin ke buza, qe ja haj mngjes, drek &amp; darke... /pf/images/graemlins/wub.gif
Nejse, u trasha tani... /pf/images/graemlins/winkwink.gif
 

ujku81

Primus registratum
Re: Çiljeta...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

[/ QUOTE ]

ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Si moderator te lejoj ta kendosh tamam dhe pa censure /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

jam shkri nje dite kur po shkoja ne shtepi e degjoj kalamajte e pallatit qe e kendonin si Pinku /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif....por ne fakt eshte gjynaf qe ne ate moshe te kendojne kshu kengesh. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Po ate nishanin ke buza, qe ja haj mngjes, drek &amp; darke... /pf/images/graemlins/wub.gif
Nejse, u trasha tani... /pf/images/graemlins/winkwink.gif

[/ QUOTE ]

maje veten i fije se jena ne publik /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

[/ QUOTE ]

ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Si moderator te lejoj ta kendosh tamam dhe pa censure /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

jam shkri nje dite kur po shkoja ne shtepi e degjoj kalamajte e pallatit qe e kendonin si Pinku /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif....por ne fakt eshte gjynaf qe ne ate moshe te kendojne kshu kengesh. /pf/images/graemlins/frown.gif

[/ QUOTE ]

ta knoj tamam kur te dush /pf/images/graemlins/laugh.gif mizerje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Çiljeta...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Sidomos me ate kengen qe ka bere me Tingullin 3 eshte e papare. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif

[/ QUOTE ]

ohhhhhhhhhh sa kam ****** e mir shum di me dridh zemer shum di me e dridh /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Si moderator te lejoj ta kendosh tamam dhe pa censure /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

jam shkri nje dite kur po shkoja ne shtepi e degjoj kalamajte e pallatit qe e kendonin si Pinku /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif....por ne fakt eshte gjynaf qe ne ate moshe te kendojne kshu kengesh. /pf/images/graemlins/frown.gif

[/ QUOTE ]
ça fleti or ti? atyre ia ka msu babi me qejf te madh /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Çiljeta...

Kujt i ka ik oreksi le te kullose syte... /pf/images/graemlins/goofy.gif

 
Top