Amour :D

MeKaNiKu

Forumium maestatis
Surum per mu. Ta dish syno jeta ime se sa te du . Je ilaqi i zemres time surum per mu . Un te du ma shum se bota o jeta jem . Ta dish mir ta dish mir ta dish mir se sa te dua .Je ilaqi je ilaqi je ilaqi i zemres mua . Ta dish syno jeta ime se sa te du . Je ilaqi i zemres time surum per mu . Un te du ma shum se bota o jeta jem . Ta dish mir ta dish mir ta dish mir se sa te dua . Je ilaqi je ilaqi je ilaqi i zemres mua . Ta dish mir ta dish mir ta dish mir se sa te dua , Je ilaqi je ilaqi je ilaqi i zemres mua :engjell:
 

Amour

Valoris scriptorum
Ua se kisha pare kete teme une o poet qe dhe Shekspirit po ia kalon :p hahaha
Te pershendes me kete kenge

 

Amour

Valoris scriptorum
Arbeni gjalle je mo :p me ke hapur teme dhe je zhdukur qyqa do iki tek ai emisioni njerez te humbur te kerkoj :p
 

Amour

Valoris scriptorum
Hahaha te shplafte "mortja" dmth e mira, ty ore. Ke marr mungesa i mungon shoqerise hugssss
 
Top