Best TECHNO of the 90's

SkinArt

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Techno e viteve 90 2Unlimited & Culture Beat kto me kane pelqy mu te tjerat si mbaj mend
About eminem ewww muzike schiferia
 

mostro

Putraku
Re: Best TECHNO of the 90's

CAPELLA-u got to let the music
JAM AND SPOON-right in the night
DR ALBAN-stop qerimi stop hasimi it's my life
HADAWAY-what is love
CAPTAIN HOLLYWOOD-imposibile
kenge klas eshte RYTHEM IS A DANCING-nuk me kujtohet emri i grupit.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Niku2003

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Sa per Eminemin me mire mos ta zeme fare ne goje.
Hey Aquila shpresoj te provosh ate qe provoj une.....
 

Pladomen

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

~Jashte teme gjithashtu!~

Nese keni dicka kundra Techno mos shkruani ne kete teme! dhe nese nuk keni qejf RAP ky nuk eshte vendi fare!
 

shine*

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Ok tani kam nje pyetje tema ehste vetem per techno apo edhe per dance te viteve 90? Edhe kur themi vitete 90 flasim per fillimin e viteve 90 apo deri ne vitin 2000? Ajo e Dr.Alban edhe hadaway me kan pas pelqyer shume.
2unlimited - no limit
Mr. Vain qe s'e mbaj mend kush e ka kenduar...
Keto me kujtohen tani mua, me vone kushedi....

p.s edhe pse zieni çkeni? sa shume veta kane dal nga tema /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

mostro

Putraku
Re: Best TECHNO of the 90's

Fillimisht postuar nga shine*:
[qb]
Mr. Vain qe s'e mbaj mend kush e ka kenduar...
[/qb]
SHINE mr vain e ka kane kenduar CULTURE BEAT...DHE ESHTE KENGE KLAS,mua me pelqen dhe kenga ENYTHINGprape e culture beat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kur me Kafshon te Gervish

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Fillimisht postuar nga EMINEM_D12:
[qb] THECNO ESHTE VETEM PER HOMOT! [/qb]
ke gabim EMINEM
per mua techno esht muzika me e mir jo qe nuk jan edhe te tjerat si HIP HOP ose rep porjo dhe aq sa techno /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

shine*

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Perveç techno vitet 90 kane pasur shume kenge te bukura dance, nuk e di po me kane pas pelqyer shume......... Kush e mban mend kete Run, Baby, Run 9 nejse kjo nuk eshte dance)? Kenge si psh Domino dancing dhe Dancing with a beauty, shumica e kengeve qe do permend jane te fillimeve te viteve 90 sepse ato kam kohe qe nuk i kam degjuar, qe nga 98 e ketej pastaj jane me te fresketa dhe s'jane harruar :
Sweet Dreams ( Hola Hola e), Never alone, Obsession ( kjo eshte ajo qe fillom me trtrtrtrtr trtrt, shume e qarte ee!), Remember me, Make me wonder, That's the way you do it, Point of no return ( kete nja 3 here e kam degjuar gjithsej), This time ( kinda funny kjo), Sunshine after the rain, Saturdaynight, Take my breath away ( every night and day, I love this one), Somewhere over the rainbow(remix) e shume te tjera. Emrat e atyre qe i kendojne nuk ja dija te gjithave kshuqe sia vura asnjeres.... tani per ato qe nuk kane qene dance ose techno njehere tjeter....

p.s: Techno te tjera: Take a chance on me, Unbelievable & Killer.......

Bye bye
 

RaVeR

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] CAPELLA-u got to let the music
JAM AND SPOON-right in the night
DR ALBAN-stop qerimi stop hasimi it's my life
HADAWAY-what is love
CAPTAIN HOLLYWOOD-imposibile
kenge klas eshte RYTHEM IS A DANCING-nuk me kujtohet emri i grupit.... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Kenga titullohet Rythm is a Dancer - e kenduar nga SNAP

po REAL McCoy e harruat mer ?
 
Top