Best TECHNO of the 90's

shine*

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Fillimisht postuar nga cufo derrkuc sexy:
[qb] robert miles-children [/qb]
I gjith albumi eshte i bukur po do veçoja edhe "one & one"
 

RediRock

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Fillimisht postuar nga Emperor Ludwing IV:
[qb] RAP ITS NOT MUSIC YOU HEAR ME OUT THERE NIGGA HELLOOOOOOOOOOOO BULSHIT MONKEY DO YOU HEAR ME RAP IS TOTAL LOST OF SELF DIGNITY and MORALITY. [/qb]
po kur na dole ti me dinjitet dhe moralitet qe emrin se ke shqiptar, postimin e ke ne gjuhe tjeter, dhe firmen ne gjuhe tjeter, por asnjera nuk eshte shqipe, car dinjiteti dhe morali ke ti mer cun
 

cokus

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

dr.motte,westbam,sven vath-love parade 1989-1999
the compilation!
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Best TECHNO of the 90's

Fillimisht postuar nga mAcjA:
[qb] scooter per mua me i miri dhe disa te tjer /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
jeahhhh
 

Blendi

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Snap - Albumi tulle fare "The Madman's Return"
2 Unlimited
Real McCoy
Scooter
Captain Hollywood
La Bouche
MasterBoy
Corona - The rythm of the night
Scatman John
Reel 2 Reel - I like to Move it
Urban Cookie Collection - I've got the key
Culture Beat
DJ Bobo
East 17
Alexia & Double You - Dancing with an Angel
Mr President - Coco Jumbo

Kaq mu kujtun per momentin, ka qen koha e gjimnazit. Kto u degjoshin me raste, kur dilte koha midis Manowar, Ozzyt dhe Led Zeppelin
 

dordi1

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

Po emrin PAUL OAKENFOLD a e keni ndigju ndonjehere?
Po SASHA & DIGWEED ca mund tju kujtojne?
Ka edhe te tjere si PAUL VAN DYKE, TIESTO etj...
Pra po qe se ju pelqen DANCE music keta jane emrat qe duhet te dini e mos u beni provinciale me grupe MTV qe dilnin si kerpudhat mas shiut!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

cokus

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

orbital,die techno,blank&jones,harikto otawa,mauro picotto,art of noise,storm,chemical brothers,propellerheads,cj bolland,etj etj se po pertoj me shkrujt tani
 

RaVeR

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

YeeeeH

B R I N G - D A - E L E C T R O N I C I T Y - O N

RaVeR 4 LiFe !!!
 

Furor Aquila

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

*DJ Mystic Dance Techno - Eternity Remix.mp3 :thumbsup:
DJ Mystic - Lost in Trance.mp3
DJ Mystic - Open Your Eyes.mp3
DJ Mystic - Time To Say Goodbye.mp3 con te io
DJ Mystic - Unchained Melody.MP3 /partiro mix
(DJ Mystik is sometimes spelled with a "k")
 

KIMERA

Primus registratum
Re: Best TECHNO of the 90's

2UNLIMITED KANE QENE ME TE MIRET.BENIN MUZIKE SHUME ME INTERESANTE SE C'BEJNE KETO GRUPET E SOTME.
 
Top