Black and White

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 14 Oct 2014.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Gjate vizite ne nje qytet ne Gjermani, para se te fillonte ROCK-u,u ben do hulumtime...rastesisht ne nje galeri artesh.Kushtonte 5 euro....hyrja.
  nh_04.jpg
   
  joetisti_ and gurax like this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Femer nga Shqiperia me 1905.
  87782f33c55b7c3238470b5918ecba68.jpg
   
  gurax likes this.
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Grua shqiptare nga Shkodra, ne fund Gushti me 1863.
  a86383ab8c6427d740ab6a1d321d1f77.jpg
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  DEFINICION SEX ....NATYRALES
  Natur-akt-schwarz-weiss-Akt-Erotik-outdoor.jpg
   
  Artin and gurax like this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  MEDITIM...POETIK pa ngjyra...ose
  sam.jpg
   
  Artin likes this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Protest per te vuajturit ne Siri....ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
  2214352.jpg
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Historia shqiptare eshte aq e komplikuar sa asnjeri nuk e di si eshte bere....
  21. Waffen-Gebirgs-Division der SS ,Skanderbeg‘“ im Kosovo 1944, Sie bestand zum großen Teil aus Muslimen .Tashti nuk dihet se si Gjergj Kastrioti do reagonte....bardh dhe ZI.
  44764797.jpg
   
  gurax likes this.
 8. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 9. Cornel

  Cornel Forumium praecox

  Ooops! I did it again :D

  1.jpg
   
  joetisti_ and TinkerBell like this.
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 12. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Giger's 'Necronomicon'

  [​IMG]
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1494618424849.jpg
   
  glauk likes this.
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  [​IMG]
   
  gurax and TinkerBell like this.
 15. Artin

  Artin Papirus rex

 16. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 17. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 20. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ore, me shpjegon dikush si te postoj foto se s'ja kam haberin?! :D
   

Shpërndajeni këtë faqe