BREAK-DANCE NE SHQIPERI

Santuco

Primus registratum
BREAK-DANCE NE SHQIPERI

A bohet gjalle ndonje flyer ketej mer amon, kur do mlidhena iher tek amfiteatri ta pastrojme icik ate venin aty, a pelqehet mo breakdance ????dhe mundesisht ndonjeri po me ndihmovi te vej ndonje foto ketu ne albforum, duke bere rap, shkruani njerez
 

Santuco

Primus registratum
Re: BREAK-DANCE NE SHQIPERI

Pershendes Elen dhe Ilden me Something going on, Nga Bomfunk Mc,s

Pershedetjeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

LOK BABLOKU

Primus registratum
Re: BREAK-DANCE NE SHQIPERI

Bastard Rhyme
tani je tifoz me Busta Rhyme apo Bombfuk MC´s ?
Jo per gjo por jane dy gjera qe nuk mund ti perziesh.
Busta eshte nje Institucion Hip Hop-i
ndersa BF MC´s jane bastarde nordike dhe majmune.
( ah po po qe se te pelqen videoclip e Crack IT prej asaj buces atehere them : nuk eshte e keqe - kam masturbu njehere tu e pa Videoclipin )
 
Top