C'far do beni sonte??

^mary^

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Pizza & movie .
Mbase edhe embelsire ne fund /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
une duhet te mesoja pak por me duket se do shoh gf4 psssssssssss /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
me pa gf4 (dhe jo vetem kete, por te gjithe) eshte si te harxhosh kohen ne menyre te kote :shrug:
 

Joy

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Une pres sms per te dale, nqs jo do tja fus gjumit deri neser ne mengjes :wink:
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb] do bej nje udhetim me kismet neser /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Na trego ti nga ja mbajte sot??
 

Guest
Re: C'far do beni sonte??

Sonte nisem per ne MILANO shpresoj te kaloj nje ujkend te kendshem.
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga INDIANO-XHONS:
[qb] Sonte nisem per ne MILANO shpresoj te kaloj nje ujkend te kendshem. [/qb]
Ta urojm dhe ne gjithashte..
 

albavina

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga rambla:
[qb]
Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
une duhet te mesoja pak por me duket se do shoh gf4 psssssssssss /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
me pa gf4 (dhe jo vetem kete, por te gjithe) eshte si te harxhosh kohen ne menyre te kote :shrug: [/qb]
prandaj pra
 

albavina

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb] Sonte do iki ne nje feste qe kmi organizu me shoqerine per karrnivale :rockband: [/qb]
si ja kalove ti nje here!
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb] Sonte do iki ne nje feste qe kmi organizu me shoqerine per karrnivale :rockband: [/qb]
si ja kalove ti nje here! [/qb]
Hta fare. :thumbsup: :thumbsup:
 

fabiola

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Jom tu hik n'Amsterdam,me ca shkerdhata /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ,si puna ime /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif .Ja kalofshi shkelqyshem!
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb]
Fillimisht postuar nga TEDI:
[qb] Do iki te Fle GJume ... [/qb]
Naten Tedii!! Mlohu mire se ben ftohte eeee
/pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Masi t Maroj PUne n 11 T Notes Ahere do shkoj me vrap t Qaj dhe te fle gjume ...
 

Diddy19

Su@mi
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga Flobo:
un sonte do mendoj :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif


Pse s'thu ti qe u doka me ngre dolli ne ?? Se mos ndodh perdite qe ti te mendosh....! /pf/images/graemlins/laugh.gif E gjeta pra ça do bej une sonte.... /pf/images/graemlins/tongue.gif

P.S Gjithe kohes me sezon jam une /pf/images/graemlins/frown.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Sonte do :sleep: :sleep: se ka dy net qe flej shum pake dhe jam e rraskapitur.
 

Florus

Forumium maestatis
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga Su@mi:<br />[qb] Fillimisht postuar nga Flobo:
un sonte do mendoj :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif

Pse s'thu ti qe u doka me ngre dolli ne ?? Se mos ndodh perdite qe ti te mendosh....! /pf/images/graemlins/laugh.gif E gjeta pra ça do bej une sonte.... /pf/images/graemlins/tongue.gif
[/qb]
:mad: me premtove qe heres tjeter qe do beje shaka do e shkruaje ne kllapa :cry:
ca do besh sonte do mendosh per mua :rolleyes: :wub:
 
Top