C'far do beni sonte??

Princesha

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Un do :smash: Flobon manej do shkoj me fjet prej te lodhunit /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga Rozalina:
[qb] Un do :smash: Flobon manej do shkoj me fjet prej te lodhunit /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
aq shume paske me me rraf eee :eek: ca t'kam bo mi ca t'kam bo :wub:
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Sone do mendoj se si behen kalate ne ajre.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga *Shqipe*:
[qb] amon mer amon se ma kpute shpirtin [/qb]
Per ty do them qe jam Tulle fare dhe sdo fle gjume vetem te mos te te kputet SHpirti...
 

xhoni

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Do shof sportin ,do fus nji branzino ne furre dhe do pi nji shishe vene.
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Do shof sportin ,do fus nji branzino ne furre dhe do pi nji shishe vene. [/qb]
Dhe une do shohe neshjen sonte, por kot e keni ju te Interit do humbni, e ndjej une. Hhahahahahah :devil:
 

Joy

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

korcari mos kopjo..... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

une per veten time do ti fus nje dore muhabet ne tel qe e vdekur dote zgjasi 2 ore e gjusem dhe pastaj kam per te derguar ca foto nga celi ne comp po mi kerkojne /pf/images/graemlins/wink.gif
nejse forca inter :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :wave:
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Do shof sportin ,do fus nji branzino ne furre dhe do pi nji shishe vene. [/qb]
Ti pse nuk thu Levrek ere po e thu branzino ...
 

albavina

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb]
Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb] do bej nje udhetim me kismet neser /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
'na o vesh mo? [/qb]
isha ne arezzo kam ca njerzit e mi /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
:thumbsup:

sonte asgje sdo bej do ja fus gjumit se po me vjen qorri
 

korcari12

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga Joy:
[qb] korcari mos kopjo..... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Sa per te kopjuar me ke kopjuar ti, se une kam shkrojtur me pare se ti /pf/images/graemlins/laugh.gif pastaj c'faj kemi ne qe paskemi patur te njejtin mendim, une dola ate nate, po ti c'bere? :thumbsup:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

C'far do beni sonte??

Do takohem me Samanten. :cool: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb] do iki ne xhami /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
falu dhe per ne qe nuk shkojme ne xhami zeqo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

happy hour at "Face and Names" on 54th street between 6th and 7th avenues - New York, NY


See you there...
 
Top