C'far do beni sonte??

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb]
Fillimisht postuar nga 'Mistreci':
[qb] Do shikoj ndeshjet. [/qb]
me juven je ti e hengre /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Na marresh pleshtat ti :smash:
Fitojm vitin tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb]
Fillimisht postuar nga 'Mistreci':
[qb] Do shikoj ndeshjet. [/qb]
me juven je ti e hengre /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
zeqo :smash: :smash: :smash:
te hengshin morrat te hengshin!
cke me juven ti ehhhhh??? :mad:
 

kesi

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb]
Fillimisht postuar nga 'Mistreci':
[qb] Do shikoj ndeshjet. [/qb]
me juven je ti e hengre /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:lol: :lol: :lol:
une them te tallem me juventinet :wave:
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: C'far do beni sonte??

Te Mbaroj Prenotimin Sa me SHpejt dhe te iki me vrap t Flej Gjume ...
 

Vhs

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

ka dy zgjidhje per sonte
1) te dal me njerin te shkoj ne restorant qinez
ose
2) te dal me dy shoke te shkojne ne clubs

ose ose ... te rri ne shpi tja fus nje gjumi te mire ohohoho lol
 

xhoni

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

82-vai
ka do ikesh ti mi qe do dalesh?
Me merr dhe mu se u merzita cdo fundjave ketu. :confused:
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] 82-vai
ka do ikesh ti mi qe do dalesh?
Me merr dhe mu se u merzita cdo fundjave ketu. :confused: [/qb]
Nga te me doj qefi. /pf/images/graemlins/laugh.gif Si jo hajde se kem ca kusure me ty. /pf/images/graemlins/tongue.gif

Sonte do dal te pres mamin ne stacion jahuuuuuuuuuuuuuuu :goofy:
 

xhoni

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Erdhi mami erdhi mami :rockband:
Oh sa jam i gezuar :rockband:
Do shofim sa do e mbaj fjalen la mia preferita del albforum. :confused:
 

albavina

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb]
Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] 82-vai
ka do ikesh ti mi qe do dalesh?
Me merr dhe mu se u merzita cdo fundjave ketu. :confused: [/qb]
Nga te me doj qefi. /pf/images/graemlins/laugh.gif Si jo hajde se kem ca kusure me ty. /pf/images/graemlins/tongue.gif

Sonte do dal te pres mamin ne stacion jahuuuuuuuuuuuuuuu :goofy: [/qb]
te erdhi mami ti yllo??????
me behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume qejfi :kiss:

sonte do shoh ndeshjen
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] corri tedi corri .. [/qb]
Gia Fatto . Purtropo o corso shpejt . Ne u ktheva serish ... Durim deri n Fillim t Veres . T zhdukem nga zhurma dhe rremuja e TIranes ...
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Erdhi mami erdhi mami
Oh sa jam i gezuar
Do shofim sa do e mbaj fjalen la mia preferita del albforum. :confused: [/qb]
E gezuarsa po fluturoj gati nga gezimi :goofy:
Po ti kur do vish ti meresh ato se mami mi pruni?
E mbaj fjalen c'far kujton se jame une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top