C'far do beni sonte??

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
Fillimisht postuar nga 82-shko:

Sonte do dal te pres mamin ne stacion jahuuuuuuuuuuuuuuu :goofy: [/qb]
te erdhi mami ti yllo??????
me behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume qejfi :kiss:

sonte do shoh ndeshjen [/QB]
-----------------------------------

Po, erdhi mrem. /pf/images/graemlins/smile.gif
:kiss: :kiss:
 

xhoni

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Do te shkruj ne privat nje dite para se te vij ok?
JE YLLLLLLLLLLLLLLL BOTEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

crazy

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

ne shtepi e do mesoj se kam tere ato provime e kam nje muaj pa hapur liber.do thoni ju pse sot u kujtove ti?po ca me ju thene me mire vone se kurre...
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Do dal, mbase do shkoj nga Duomo. /pf/images/graemlins/smile.gif Do te vi njeri? :confused:
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Una una una una una una :rockband: [/qb]
E mire mo po mos bertit, /pf/images/graemlins/laugh.gif do mar dhe femi me vete u pa puna :tipsy:
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Hahahahahahahah :lol: :lol:
Po, a do me blesh nji kasate? [/qb]
C'ke ti jo nje po dy :smash: :smash: mjafton qe je me Interin :lol:
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: C'far do beni sonte??

Sot dua te bej gjera qe nuk para behen Vetem Nga nje Mendje me Fantazi te Shfrenuar ... Qe une shquhem per ate gje ...
 

crazy

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb] Do dal, mbase do shkoj nga Duomo. /pf/images/graemlins/smile.gif Do te vi njeri? :confused: [/qb]
ne duomo po akoma nuk te eshte shpifur ajo duomoja ty?mua as qe me bie me ndermend me shku ne duomo.
 

xhoni

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb]
Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb] Do dal, mbase do shkoj nga Duomo. /pf/images/graemlins/smile.gif Do te vi njeri? :confused: [/qb]
ne duomo po akoma nuk te eshte shpifur ajo duomoja ty?mua as qe me bie me ndermend me shku ne duomo. [/qb]
Pse mi ku ke lind ti,ne NY?
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb]
Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb] Do dal, mbase do shkoj nga Duomo. /pf/images/graemlins/smile.gif Do te vi njeri? :confused: [/qb]
ne duomo po akoma nuk te eshte shpifur ajo duomoja ty?mua as qe me bie me ndermend me shku ne duomo. [/qb]
Pse kaq shum paske shkuar ti? :confused:
Mua jo, sepse nuk shkoj shpesh dhe si rezultat nuk me eshte merzitur okoma /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: C'far do beni sonte??

Sonte une do boj .1 T maroj pune sa me shpejt . T iki me i Restorant te takoj i shokun tim atje t maroj pune atje t iki ti fus nja 5 6 dur BIlardo ne masnej t pi do birra me i pub t Ri qe sapo o hap dhe m than kalo iher si e kena bo ...
 

leonora

Primus registratum
Re: C'far do beni sonte??

Do takoj njerin /pf/images/graemlins/laugh.gif qe nuk ka vendosur akoma se do vi apo jo :smash:
 
Top