C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Kordelja

Valoris scriptorum
C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Me hapni shpirtin dhe lexoni.... <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Ema, mi ve nje "e" temes, aty per dashurine- jo dashurin se gabova ne shtypje.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Ore s'ka asnje ketu ne AF qe ka bere ndonje "budallallek" per dashurine.E cuditshme.
Une p.sh.e kam rraf njonen <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
 

Ema

Goddes
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Jo me rraf jo...
Budalliqet i bej me veten time <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Psh:Rraf veten <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Uau kjo qe nje gje e re, me kujton murgeshat qe "rrifnin" veten (s'me kujtohet ne c'film te llahtarshem e kam pare, por me duket se ne nje qe murgesha dashuronte burrin e motres) per te "zgjuar" veten nga tundimet djallezore.
 

Ema

Goddes
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Filmi e ka titullin:"La storia di una capinera"...
Gjithsesi e kisha llafin per rrahje morale <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 

SEL.COMMUNICATION

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb]Me hapni shpirtin dhe lexoni.... <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
eh vuanke shume ti moj cupe
 
H

harap

Guest
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

sa mire qe te kuptojne njerezit edhe shpirtin mer
 

Ema

Goddes
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

...ej ate hapni shpirtin dhe me lexoni e kam shkru une ...
pa dashje...
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Une te thash rregullo "e" -ne ne fund ti i habite fare keta mi goc.
 

jona20

big bum bam...
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]Filmi e ka titullin:"La storia di una capinera"...
Gjithsesi e kisha llafin per rrahje morale <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
fantastico film,e anche triste <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

une_une

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Zevzeke paske mesuar italisht. E perzien dhe me shqip. Duket se tingellojne bukur. Urime per aftesine e te shprehurit.
 

une_une

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Harrova te them se kjo eshte se cfare mund te shprehni ju per dashurine, gjysem shqip dhe gjysem italisht shumica, nje kombinim i plote qe gjen vokalizim midis gjuheve se dashuria na i dashka te tilla sakrifica.
 

durrsaku

Forumium maestatis
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Per dashurine ? Thaj detin,bej rrumuje gjith qytetin,vras gjithe miletin,kurse ti per ua s'me thua as Te dua <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Po prandaj quhet budall ai qe dashuron.me duart nga mielli dhe syte nga dielli.
Ku i kishte syte ai kur ra ne dashuri me ate.gogoliiiiiiii.te hai mune tani ta mbaje me shkuuuuuuuum.
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

E cben njeriu per dashurine,

idiotesira te tera akte qe ne jete smund ti bej
duke filluar qe nga serenatat mes oreve te nates kur eshte ne djeni qe zeri i tij/saj eshte me i keq se i nje sorre por serish gjen forcen ta mposht ndjenjen e te berit figure qesharake. Edhe mberrijme tek ata njerez qe mund te mohojne dhe familjen ndoshta shoqerine apo idealet e tyre fundja vetem e vetem qe te jene ne ate vorbulle marramendese " Dashuri". Gjesti me i cmendur qe mund te kem bere per dashurine ka qene .......... se di akoma lol
Ndoshta me vone do kem aftesi ta plotesoj , me duhet pak me shume kohe ta eksperimentoj mos kushedi fitoj ndonje trofe lol

Na mori lumi Lanes <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 
Top