Cmendim keni per postuesin e fundit?

Kondrapedali

Kondrapedali
une ROMANTIKE! Ketu ja ke fut kot...Ja ta them une : 1.Ambicioze 2.Me besim ne vetvete 3.Me temperament te nxehte etj etj etj Po ROMANTIKE???????? Ci ke kto m?? >:O

Disi e papjekur ... :D

Tema quhet "Ç'mendim keni për postuesin/en më lart". Ky është mendimi im mbi ty (një pjesë e tij).
 

Sonia007

Papirus rex
Disi e papjekur ... :D

Tema quhet "Ç'mendim keni për postuesin/en më lart". Ky është mendimi im mbi ty (një pjesë e tij).
UNE E PAPJEKUR! Ok ne rregull sa te te mbush mendjen ty une shkoj 100 vjec dhe jo vetem piqem po edhe skuqem edhe digjem ok. Flet ti per pjekuri 35 vjec dhe merresh me adoleshent ;)
 

Kondrapedali

Kondrapedali
UNE E PAPJEKUR! Ok ne rregull sa te te mbush mendjen ty une shkoj 100 vjec dhe jo vetem piqem po edhe skuqem edhe digjem ok. Flet ti per pjekuri 35 vjec dhe merresh me adoleshent ;)
Nuk kam pretenduar kurrë se jam i pjekur.

Pak lojcake ...
 
Top