Dekorime te ndryshme

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Si të dekorojmë një kopësht përrallor
Gurë shumëngjyrësh, dekorime me lule dhe me forma të bukura. Këto janë disa ide se si të zbukuroni kopshtin tuaj dhe ta bëni atë përrallor.

 
  • Like
Reactions: Aki

gurax

Pan ignoramus
Keto mini-skulptura, jane fantastike per te qene dekorime ne nje menyre unike dhe origjinale.
Jane te bera nga artiste te apasionuar, amatore apo profesioniste nuk di ta them me saktesi. Por di te them qe me pelqejne shume.

 
Top