Deshira juaj ne kete moment?

bob

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

bindje te forta te kosoliduara,lere mos e pyet /pf/images/graemlins/laugh.gif


po ti nuk me fole per asgje


je ketu atje apo gjithkund.........


me ben dot nje pm
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga denna:
[qb] po pse kaq pertac ju meshkujt mo?!c'behet kshu? [/qb]
Kap Ca t Kapesh mi RRush ... Do rri un t Kerkoj sa anej knej ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

epiphany

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

ja dy shemebuj tipike te mashkullit pertac!njeri thote me bej nje pm se perton ta bej vete e i bie shkurt, tjetri thote do rri une te kerkoj andej kendej... e tmerrshme!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Deshira jeme ashte te ju pershendes juve shum shum shum se ka kohe qe nuk vi ktej... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Fillimisht postuar nga denna:
[qb] ja dy shemebuj tipike te mashkullit pertac!njeri thote me bej nje pm se perton ta bej vete e i bie shkurt, tjetri thote do rri une te kerkoj andej kendej... e tmerrshme!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
PO normale e Lal .E Di ate SHprehjen ti Kerko Tare Kerkooooooooo.Se Qenin e NGordhur Ke ME Gjet .Ma HIq Qe Andej se me Kalbi Token ...
 

Alanis

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Do doja te kthehesha vetem per nje dite ne "baze"... te dhoma ime, te qyteti im...vetem per nje dite!
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Te shoh mos po duket me ane te shkrimit avatari im i perparshem apo jo?! /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 

Guest
Re: Deshira juaj ne kete moment?

Shqiptare nga behesh ti miiii /pf/images/graemlins/frown.gif

Te puf folt dhe duku ndonjehere ketej.

P.s Avatarin mund ta vendosesh vete tani.
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira e momentit..... /pf/images/graemlins/confused.gif
mmmmmm....deshiroj shum gjera sdi nga tja filloj me para.... /pf/images/graemlins/confused.gif

qe kur te kthehem ne shpi sot ne dark...te jen gjith ata meshkuj aty njeri te me japi per te ngrene /pf/images/graemlins/grin.gif..njeri te me bej fresk /pf/images/graemlins/grin.gif...njeri te me ferkoj /pf/images/graemlins/grin.gif ...njeri te me bej kompilmente /pf/images/graemlins/grin.gif...njeri te ..... /pf/images/graemlins/grin.gif

si ne kohen e kleopatres dmth nese e keni parasysh skenen... /pf/images/graemlins/smirk.gif
spo kerkoj shum apo jo??? /pf/images/graemlins/wink.gif deshire shum e realizushme (ne enderrat e mia...sigurisht... /pf/images/graemlins/frown.gif )
 

bob

Primus registratum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

te marr 10 ne mesime

jo jo jo

te mos me rrahi mesuesja e kimise
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Deshira juaj ne kete moment?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
qenke shpirt i vetmuar /pf/images/graemlins/cry.gif

[/ QUOTE ]


Gabim dua te jem vete i vetmuar ...
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Deshira juaj ne kete moment?

deshira ime tani tani ne kete moment....
ai qe kam para dhe qe jam tuj fol e din vet...
NO comment chéri /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
 
Top