Ditari i dites

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

pasha besen bre burre, ktu jem n'vjeshte.
qka je ka flet allahile, qysh po menon ti de se um pelqen me rrejt a?
:tipsy:

skodrinon

Primus registratum

Ja shka zoten shka je ka thu bre oj taj
Se per kry t Benit e per shpirt t Sokolit dje kam ken me djelmoshat e Kastratit e m thanen qe anej ka ant tuja kishte shku bora shtatmllet pllam
hej mori zoge shka paske pas ken ti /pf/images/graemlins/laugh.gif

bebi

Primus registratum

kuuuuuuu :smash: qka je ka thu bre? qysh more ktu bora? ktu gjith ne farmerka te shkurta e majica rrim, krejt po kallna t'xetit.

2) (dialekt nga zonat e shkodres /pf/images/graemlins/tongue.gif )

ca thu mer? a ke cjef mu rrah me mu a? ik mor me har molla t'kuqe se s'jan t'kija.
a kjeve ne shkolle mer sot, se harrova me t'vet?
per dy set e ballit mer, ika tesh se s'kam ma kohe, se m'met dhia pa mjel.

:goofy:

skodrinon

Primus registratum

Jo moj sojnike ti s je kah ma prek as majen e flokut qe e kam rregullu sot me sapun se je ka ma she sherrin me m prek po shko e kjyri njato dhi se t kan marr rrugat e s po din kah jan tu shkue /pf/images/graemlins/laugh.gif

bebi

Primus registratum

allahile, m'duket t'ka shkue menja per me t'flakrue njiher nji 5-qe! (qysh po menon ti, cfar 5-qet de)? /pf/images/graemlins/laugh.gif
ju kan llastue prinja keq sha zoten se kan fillu me ju hek groshen e hunin mas shpinet.
po ne paq hall zotrote, po i baj za qatyne bareshave qatje, mos me i mjel lopt e dhite per sonte, po me ti lshue ty se tu paska tha malli per me mjele.

me e marre shtru punen o sokol malesh, as mos mu lodhe shume e as mos me t'nzan gjumi :sleep: tuj mjel :goofy:

dioklea

Primus registratum

po ajo te na kishte tregu se kishim shku sa me ja cu i fije moralin me tanat hall qe paska pas.

paradise

Primus registratum

Nc nc nc si jeni mar? Secili tu dhan nganje mendim, se ca kam pas. Kurgja s'kam pase mar njerz. A nuk kaloni ju njajhere periudhe te merzitshme?
Ciao Harap :kiss:

skodrinon

Primus registratum

Kot me akuzoni po s ka gje un i pranoj akuzat tuaja te pabazuara /pf/images/graemlins/tongue.gif

desara

Primus registratum

Ros un jam ajo qe te kerkoj tesh sa kohe me ma dhan borxh ose edhe krejt SK...
Ma mire po filloj me boxhe nje here.
He a kam shpresa apo jo?

paradise

Primus registratum

Ne rralle te pare nuk e di ndonjekend se ma ka lyp Sk, po gjithsesi un nuk kam e ne dore,ai mund te bajne ca te dojne. Por sa per informim jena shume te dashurume, apo jo Skodrinon? :kiss: /pf/images/graemlins/wink.gif

skodrinon

Primus registratum

A e shef maj gru si dojn me na fut n ngaterresa kot se na kan zili ti e din un vetem nje dashuri dhe vetem nje gru kam !
Desara nese ke qef kam nje vlla binjak po ishe dakord edhe ti pa bajm diça se si dihet kt vi edhe un n vend t vllas /pf/images/graemlins/smile.gif

paradise

Primus registratum

Tesh per vellane ban ca te dush ti. Po ti kot ban at gabim me me trathtu i shkreti ti se ca te gjen,te pakten ta shijojme lidhjen pak edhe mandej shohim e bajme /pf/images/graemlins/wink.gif :kiss:

desara

Primus registratum

Ti Rosi i kyt Skodrinonin pse na e ke fut ne kete mes?
Mgjth se po me duket interresant, paska edhe nje mundesi tjeter qe pa mas me me pelqy vete, te jepka vellain,Ti po!bake afari....mos Skodrinon!
Ros mos mi ik muhabetit po ma nep nje mundesi se ti gjithmon ke/edhe ke me pas nevoj per mu......
Sot jam tan diten qe :cry:

skodrinon

Primus registratum

O shpirt si ta merr mendja se te tradhetoj un ty maj a t kam gru a ça t kam
Desara per ty s pa di ça me t than per punen e afarit kena edhe shkollen per njat pun,edhe vet puna kerkon zgjidhje se sa frytdhenese eshte aty pastaj e din ti si thu ti
Edhe mas qaj maj burrnesh se pa bajm diça edhe per ty /pf/images/graemlins/laugh.gif