Ditari i dites

skodrinon

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Pse maj ça ka aja iher te purh po kush e din sa i zgjat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Ditari i dites

Intensiteti dhe personi qe i jep i dallon puthjet njera nga tjetra!Mos shif numrin ti! /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Anglophile

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Pse po ban "upss"? kollares isha ti i tregu.
Kollarja asht burre i mencur! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

per rosin
Si mund te behesh shkodran/e?
Ja receta: Ke nje ore kohe. Fillojme me countdown: filloje diten me nje te qeshur te madhe 15 minuteshe...
Ndalu rruges te nuhatesh trendafilat dhe karafilat e rruges qe pershkon (kjo mund te zgjase me shume, por le t'ia leme 15 min)...
Ne mbremje, ndalo te degjosh serenatat Shkodrane, kenget e dasmave... biiiiip mbaroi koha!!!
Opsss, me vjen keq, por per te bere kete nuk mjaftojne 30 min...
It turned out that to become a Shkodran/e is not that easy

/pf/images/graemlins/wink.gif

ps: kjo asht ken firma jeme ne AF-ne e vjeter, por si anetare "speciale" qe te kena ty rosi po ta kushtoj ty...
je shum zbavitese /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Nuk e di ca jam per ty, as nuk me intereson. Po e di shume mire qe nuk te shkon dita pa shkru dicka per mu, kjo tregon se je zhele, qe te rrin tan kohen mrapa. Te kam than qe kam me te injoru po hajt thash po ta baj qefin me tu prgj per here te fundit.

Me vjen shume keq per ty qe je kaq....., merru ma mire me punet tuja, mas me hajde mas ...... gjithkund.
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Harrova me te thane, qe nuk je mire me tru, krijon iluzione te kota, asht keq se ke me maru para kohet. Jo je shkodrane, jo sje shkodrane, jo je 100 kilshe, se di un ca jan kto, po me sa duket jane mendimet e tuja qe i ban gjate dites, gjyna je. Mos fol kot zemer pa me njoft hic, se ke me hanger shume keq.
 

bebi

Primus registratum
Re: Ditari i dites

thone se peshku ka tru me qeliza shum te pa zhvillume e memorie shum te shkurt, megjithate, nuk harron me njoft ushqimin e vet me te cilin peshkohet edhe nga peshkataret...
po ti peshkohesh me cado, edhe me bar... kot nuk than se je zbavitse! /pf/images/graemlins/laugh.gif
sa per te ardhunin mrapa, dihet faktikisht qe je personazh me u ndjek, je shum zbavitse, me hodhe dekun gazit! pershndetjen ma siper ta bana ne shej te respektit qe me kishe postu nji buzqeshje tek nji teme tjeter.
se kush asht zhele, lexohet neper rreshta qe shkrun /pf/images/graemlins/wink.gif
gjithsecili e identifikon vedin me ate qe shkrun, jo me ate qe te shkrun dikush qe kerkon patjeter me shku aty ku nuk perket... :cool:

keep kool babes... :cool:
 
Top