Ditari i dites

H

harap

Guest
Re: Ditari i dites

sa mrapa paska mbet kjo Rosiiiiiiiiiii .
Axl vetem se ishe ti ne mes hyna une /pf/images/graemlins/smile.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga nak:
[qb]
Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb] Po pse nuk thoni se ju ke keni shok shum te ngushte.....
Kot rastesisht mos jeni nga ato te ... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
per pederastat e kishe fjalen????????

shume dobet Rosi...jane versione te vjeterueme.
po prape ma mire se mos me thane asgja. dhe marrinat kane lezetin e vet.
meqe ra fjala, a puthena??? [/qb]
Taman po thu mar Nak marrina jane..
Po hajt se ju falen kajhere... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga HaRaP:
[qb] sa mrapa paska mbet kjo Rosiiiiiiiiiii .
Axl vetem se ishe ti ne mes hyna une /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Vec ne mos me bish ne dore mar harap....
Tash ta po te mys....hajt hajt ti :smash:
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

ka shku puna keq me ngarkesat a????

po shkarkohuni moj, pa frena biles... me besoni, dashuria ban mrekullina!!!
 
H

harap

Guest
Re: Ditari i dites

o nak skodrinoni iku sot po e tha mos ma ngaco rosin se tash po ti kepus veshet.
kurse Axl as mmos e co neperend se une te baj ate punen e keqe /pf/images/graemlins/smile.gif
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

o harap... e di qe je djale qe lidhesh shume mbas fjales se dhanun(si i thote populli, kau per brinash e burri per fjalet kapen), po kam nji kerkese per te cilen du me te siguru se ne te nuk egziston as edhe qellimi ma i vogel keqadashes...

a egzison mundesija qe rosi-n dhe axl-in une me i ngacmu vetem kerthize e nalt???

pres pergjigjen tuej me padurim...

p.s: sepse per rosi-n e axl-in s'e besoj se kane ankese.
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Ti nak paske hec krejt me tru.........
Tesh e teprove,deri diku ka lezet loja,apo deshe me na tregu burrnin tende...
Ha ha ha ha na shkrive..
 
H

harap

Guest
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga nak:
[qb] a egzison mundesija qe rosi-n dhe axl-in une me i ngacmu vetem kerthize e nalt???

pres pergjigjen tuej me padurim...

[/qb]
kerkund mas me i prek a merr vesh /pf/images/graemlins/smile.gif
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga nak:
[qb] o harap... e di qe je djale qe lidhesh shume mbas fjales se dhanun(si i thote populli, kau per brinash e burri per fjalet kapen), po kam nji kerkese per te cilen du me te siguru se ne te nuk egziston as edhe qellimi ma i vogel keqadashes...

a egzison mundesija qe rosi-n dhe axl-in une me i ngacmu vetem kerthize e nalt???

pres pergjigjen tuej me padurim...

p.s: sepse per rosi-n e axl-in s'e besoj se kane ankese. [/qb]
----------------------------------------------
Jo mor nak po si paskam ankesa,po pata nevoj me ardhe me me hek morrat te thrras fille!!Si bime dakort ne dy fill! /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

axl

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Nak mor,pash zoten shkruj dy fjale te nje teme dashurie se dukesh si njeri gadi pa ndjenja,po un e di se je shume sentimental!Nak po pres ta hapesh zemren.....
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga axl:
[qb]
Fillimisht postuar nga nak:
[qb] o harap... e di qe je djale qe lidhesh shume mbas fjales se dhanun(si i thote populli, kau per brinash e burri per fjalet kapen), po kam nji kerkese per te cilen du me te siguru se ne te nuk egziston as edhe qellimi ma i vogel keqadashes...

a egzison mundesija qe rosi-n dhe axl-in une me i ngacmu vetem kerthize e nalt???

pres pergjigjen tuej me padurim...

p.s: sepse per rosi-n e axl-in s'e besoj se kane ankese. [/qb]
----------------------------------------------
Jo mor nak po si paskam ankesa,po pata nevoj me ardhe me me hek morrat te thrras fille!!Si bime dakort ne dy fill! /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
lene axl punen e morrave se asht pune me zarar, ti e din qe ata gjenden kudo qe la lesh e qime !!!
 

ezhderha

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb] Ti Nak ke ke profesjonist morrash pse nuk thu... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
hajdeeeeeeeeeeeee, u ba xheloze dhe kjo tjetra /pf/images/graemlins/laugh.gif .
po ti "qeroj" dhe morrat tuej moj, mos mbaj kasavet. vec shamate mos te bahet, me radhe /pf/images/graemlins/wink.gif !

mandej s'ia vlen me u prishe per pune morrash apo jo ?
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Oooo shum flm qe te ka shku mendja,po un nuk kam morra,por mgjs gjithqka mund te ndodhin,nqs kam me pas njajhere e di se ku kam me u adresu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: Ditari i dites

Fillimisht postuar nga nak:
[qb]
Fillimisht postuar nga Rosi:
[qb] Ti Nak ke ke profesjonist morrash pse nuk thu... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
hajdeeeeeeeeeeeee, u ba xheloze dhe kjo tjetra /pf/images/graemlins/laugh.gif .
po ti "qeroj" dhe morrat tuej moj, mos mbaj kasavet. vec shamate mos te bahet, me radhe /pf/images/graemlins/wink.gif !

mandej s'ia vlen me u prishe per pune morrash apo jo ? [/qb]
Ej ma krruni pak cepin e kokes se mu ka njul nji murr ene asht tu bo hatan e zezzzzz.ene ke njona brime e hundes me ka hy njoni ene jom tu plas ne teshtima...cer keni me morrat ju mreee??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

paradise

Primus registratum
Re: Ditari i dites

Po ti e dashke ndihmen e Nakut urgjentisht mar,pse s`thu ti,po ti keke ne hall te zotit /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top