Firmat qe veshim..

Rimseb10

Valoris scriptorum
Ty Rimi , eshte per te dhuruar k'to .. :D Qysh thuan :p

Mire se spo them te nxjerresh qe te gjitha me pelqen fakti qe je nje femer qe perkushtohesh per veten kto gjera edhe pse duken pak si te teperta po tbejne cilesuese si femer je nrregull
 

-Zana-

e...Thjeshte
Ore thashe Meqe ishin , me gjembace :D

Ps... Edhe me make up s'para kam naze... Ju kerkoj ndjese per emrin e reklamave/kutijat. I blej edhe te thjeshta/lira .. Se kam fare prb :p

 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Ore thashe Meqe ishin , me gjembace :D

Ps... Edhe me make up s'para kam naze... Ju kerkoj ndjese per emrin e reklamave/kutijat. I blej edhe te thjeshta/lira .. Se kam fare prb :p

Sme intereso firma por mynyra sesi vishet femra edhe pse skam par kushedi se cfar nga ti gjithmone ngelet qe me kaq je e modes momentale per opinionin tim
 

-Zana-

e...Thjeshte
Jam Dakort , s'ka rendesi firma ... Aww thnx, e konsideroj veten time si te thjeshte... Rrobat I kam pelqyer gjithmone, nuk I shikoj si nje mania te madhe, Por qe me pelqen te nderrohem/Vishem .

Naten e mire , Rimi... Gjume te embel :)
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Jam Dakort , s'ka rendesi firma ... Aww thnx, e konsideroj veten time si te thjeshte... Rrobat I kam pelqyer gjithmone, nuk I shikoj si nje mania te madhe, Por qe me pelqen te nderrohem/Vishem .

Naten e mire , Rimi... Gjume te embel :)
Edhe ty gjume te embel se dallohen vazjat moderrne ketu dhe ti je njera nder tyre
 

Almaa'95

Papirus rex
Zana ti ke keqkuptuar temen se po shoh shume replika te tipit "Blej te lira" etc etc.. Une kur hapa kete teme se hapa domosdoshmerisht ta mbushja me D&G apo Gucci , kush do ti sillte te tilla absolutisht qe do e vlersoja ama dhe firma te tjera,te thjeshta apo te lira qofshin jane shume te pelqyeshme , keshtu qe posht fotos shkruaj dhe firmen mos e kij prbl fare :)

P.s te lezecme takat, si preferon te lartat apo cfare?
 

Almaa'95

Papirus rex
Hahaha skam ca me ble une se si vesh kto atletet I kemi nr te ndryshem kshuqe hahaha mendoje njeher por perzgjidh ndonje bukit dhe per meshkuj
Vetem per vete mendoni, mund te kesh tek- tuk ndonje shoqe te apasionuar pas Valentinos:) Sille ketu se do bej skonto:p
 

-Zana-

e...Thjeshte
Me te larta se aq qe kam sjelle k'tu ... Nuk i preferoj, pasi jam edhe vete e gjate... Por jane te larta goxha, ato me taka.

Ps ... Do I vleresoje per c'fare ? Lol

 
Last edited:

Almaa'95

Papirus rex
Zana si ti besh komentit Edit pas 24 minutash skam si ta shoh une, por kete rradhe qellove me fat e po te kthej pgj e pas ksaj sdua me replika sepse sic e kam thene me siper kjo eshte teme shume e dashur per mua!

Cdo njeri ka preferencat apo (endrrat) e tij ne lidhje me veshjen, duke qene se i mbaj & vete e ua dij ciliese ato qe lartepermenda jane te preferuarat e mija dhe normal qe njerzit qe i mbajne i vleresoj per shijen.. :D
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Vetem per vete mendoni, mund te kesh tek- tuk ndonje shoqe te apasionuar pas Valentinos:) Sille ketu se do bej skonto:p
Vetem per vete mendoni, mund te kesh tek- tuk ndonje shoqe te apasionuar pas Valentinos:) Sille ketu se do bej skonto:p
E ke gabim une 1 pal atlete ka 3 muj qe po I vesh deri kur ti shky si heq. Sa per shoqe hahaha tkisha do rrija kaq gjat neper forume
 
Top