Firmat qe veshim..

-Zana-

e...Thjeshte
Po shkepus edhe disa canta... Kur te kem kohe do sjell me shume ...
(S'di sa canta kam ... Si numeroj dot ) :p

 

Almaa'95

Papirus rex
Esmere do sjell dhe une nje foto me syze pastaj(se tn jam n krevat,shpi)
Po mos u tmerroni nga vetllat dhe syte e shemtuar qe kam..
AHAHAHAHAHAHAH.. :p
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Po sipas modes , edhe syzet... Mua me pelqejne kshu ( te medhaja ) :D

Syte mbreme kam Dalur ktu ... E Solla pa ngjyra, se kam Frike se te hipnotizoj:p

Jo nuk hipnotizohem minimumi I mundshem do bej nje bised sy-msy sepse duken nga ato syt qe flasin. Silli me ngjyra e pa rimel njeher se tek e fundit cfar mund tme ndodh nga nje hipnotizim thjesht do imigjinoj cik me shume se e perhershmja
 

-Zana-

e...Thjeshte
Kam vene te qe kerkon me shume se c'duhet ti ,mire qe I Solla... ( nuk thuan as flm ) .. Por ke edhe kerkesa, a thua se kush je ti ... Cte duket vetja ore djali :D

Nejse se isha , tek cantat lol
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Kam vene te qe kerkon me shume se c'duhet ti ,mire qe I Solla... ( nuk thuan as flm ) .. Por ke edhe kerkesa, a thua se kush je ti ... Cte duket vetja ore djali :D

Nejse se isha , tek cantat lol
Une skerkova asgje pervecse syt pa rimel e tshohesh drejt jo nga hana. Flm sikur ti u motivove nga fjalet e mia qe I nxorre kto foto. Kush jam crendesi ka kjo a ste mjafton fakti I nje pjestarI te forumit vetja me duket vetvetja e ty
 

-Zana-

e...Thjeshte
Epo vazhdo... Ska shume rendesi kush je ti Apo kush jam une... Mua me ngjan nje llafazan pa lidhje, qe ske cte sjellesh pervecse te llafosesh/ paragjykosh pa lidhje. Waste of time/space. Dnt edit my comments anymore.
 
Top