Firmat qe veshim..

-Zana-

e...Thjeshte
Rimseb, me duhet ta pranoj qe Ty nuk te kuptoj qarte... Nga forma /menyra se si shprehesh... Do Ishte me mire te evitojme njeri-tjetrin ... E kshu evitojme edhe keqkuptimet loool

 

Almaa'95

Papirus rex
Perparim ma do kokrra qejfit te te therras :) Cte theksoj une me shume nga c'kam theksuar? nqs ka nje njeri ketu qe ka folur pa fruca por drejtperdrejt jam une! Prandaj ti e shume te tjere sme pelqejne..dhe prandaj une e vras shume mendjen:D
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Perparim ma do kokrra qejfit te te therras :) Cte theksoj une me shume nga c'kam theksuar? nqs ka nje njeri ketu qe ka folur pa fruca por drejtperdrejt jam une! Prandaj ti e shume te tjere sme pelqejne..dhe prandaj une e vras shume mendjen:D
E vetmja her kur ti u shperqendrove ske faj se u bo bajat ktu. Ishalla na pelqejn kto qe kemi majtas e djathtas se sa per te tjeret snuk interes
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Asnje femer me e pranishme ne ket tem sic duket cantat syzet kpucet atletet e me rradh mbaruan. Nga humbet mi goca
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Nuk mbarojne jo,mos u shqeteso ti. Thjesht jemi me sezon provimesh, skemi ngé te merremi me ty :) Kiss.
Ktu qe ta kuptoj mire une po prezanton vetem, se jo tgjitha jan studente. Cne kaq vone ti apo meqe je sezon do tme shfaqesh sikur lexon se tepermi. Me mu mthuj biblioteken ku studion se vi merem une me juve. Kiss mere mrapsht se me helmo
 

Almaa'95

Papirus rex
Ku jane trastat me speca? Ku keni ngelur? se kisha seriozisht kur thashe "Lat nam" , kthehuni & me argetoni:D

Rimseb10 te mungova naj cik TY keto dite? Thuaj te verteten me dore ne zemer !
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Ku jane trastat me speca? Ku keni ngelur? se kisha seriozisht kur thashe "Lat nam" , kthehuni & me argetoni:D

Rimseb10 te mungova naj cik TY keto dite? Thuaj te verteten me dore ne zemer !
Meqe po mduket vetja si xhandar Zogist tverteten dhe vetem te verteten betohem qe se ke iden sa e kam ndjer ket munges. Perpara se te hyja ketu pikerisht po I thoja vetes mor ku humbi ajo Amla se me mallengjehu jasht mase. Amlaaaa
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Fale zot sa i mire qe eshte..
Edhe une tek ty e kam patur mendjen tere kohes, "Ca do jete duke bere Perparimi tani" :p
Hahahaha per pak me I fut nai komunikim telepakit ne, mkan ardh do sms po ishin te koduar a thu ishe ti se ndryshe do I kisha deshifruar
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Hah o Besmir si le nje here keto shakarat (le ta zeme se po qesh) :cool:

Mos me ik nga tema, c'u be me firmat ku ngelen? Ika une,iku dhe tema. Skeni faj!
Ku iku Perparimi? Une ste detyroj cfar tvi natyrshem supozoje dhe kte. Po ku di une I vetmi qe po e terheq temen sikur tjem traktor me hallka une jam, pastaj iku pronorja e temes ca me nejt ktu une si buf pylli tnumroj yjet
 

Almaa'95

Papirus rex
Kam qejf te therras Besmir tani. Mos e diskuto, se me merzit. Dhe po u merzita une, Lutmu sa te duash zor se me bien nervat. !

Ja pyet Unikun per me teper :)
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Kam qejf te therras Besmir tani. Mos e diskuto, se me merzit. Dhe po u merzita une, Lutmu sa te duash zor se me bien nervat. !

Ja pyet Unikun per me teper :)
Si tduash sepse emri esht thjesht term sinjifikues veq ti mos u mrz. Une pertoj tlutem tek ai I cili me krijoj jo ma ty. Sa per nevrat do e gjejm nje kurim I cili tjet I duhuri.
 

Almaa'95

Papirus rex
E mire - mire se e more shume seriozisht:D

Ika une te marr ca dhjeta e do kthehem prap. Der atehere, tju degjoj te miren :)
 
Last edited:

Rimseb10

Valoris scriptorum
E mire mire se e more shume seriozisht. :D

Ika une te marr ca dhjeta e do kthehem prap. Der atehere, tju degjoj te miren :)
Hahaha e po serioziteti ka karar. Te lumte dora ishalla e flamur me ylla. Gjithashtu dhe ty do te pres me padurim
 
Top