hi

R.HOTI

Primus registratum
hi

HI EVERYONE CFARE BEHET SOT A DO DERGONI NDONJE DHURATE TE BUKUR SHOKVE DHE SHOQEVE, KUSH I PERGJIGJET I PARI KESAJ PYETJE KA NJE DHURATE NGA MAN IN BLACK,PYETJA ESHTE KJO SI QUHET AKTORI DHE AKTORJA QE KA LUAJTUR FILMIN(OO7) KYT E FITON KUSH PERGJIGJET I PARI E DI SE E DINE SHUME VETA POR E BERA KETE TI DERGOJ DIKUJT JNE DHURATE PER VITIN E RI, URIME TE GJITHVE FROM MAN IN BLACK
 

dreqja

Primus registratum
Re: hi

hm e bukur eshte se filmin e kam pa por aktoret si maj ne mend por munm me ti pershkru:)eshte ajo bukuroshja e bukur me floke te shkurta..,dhe aj bukuroshi qe luan shum filma:)ne ket film marrin pjese madona dhe shum te tjere ...,spo hi me tregu filmin se asht wow tamam i bukur:) /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

R.HOTI

Primus registratum
Re: hi

KJO BUKUROSHJA ESHTE ME FLOKE TE SHKURTRA DHE ESMERE DHE KA LUAJTUR NJE FILM ME KEVIN KOSTER TITULLI I FILMIT QUHET THE BUDIGARD,KURSE TITULLI I FILMIT 007 ESHTE DYE ANATHER DAY TI GJEJ VETEM EMRIN E AKTORIT FILLON ME SHKRONJEN E PARE(p) NESE E KE PARE DO TE KUJTOHET.
 
Top