i THASH .. e me THA ..

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe : Do me harroje?
me tha : Asnjehere.
i thashe : Me do ?
me tha : Ndonjehere mendoj se Po.
 

besim231071

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe;Vetem po nuk te zura tek per tek ne korridoret
e forumit,se do e shohesh ç'do heqesh!

Me tha:po une ate po pres ,te heq paksa se na mbyti monotonia.

Nuk thash me asnje fjale,por u hodha ne veprim.
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

Me........
He........
Me........
He........
Me........
He........
The whole conversation was too hot to be disclosed here /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

Po spate gje per te thene Preety ,thuaj asgje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe : Une mendoj qe ti dashuron akoma "ate"
me tha : Kjo eshte ajo qe mendon ti per te justifikuar veten tende
i thashe : Kjo eshte ajo qe kuptoj te ty..me mua sje sjelle kur si me te...
me tha : Ti vazhdon te jesh xheloze,per hicgje.
 

abs

nuk e di...
Re: i THASH .. e me THA ..

ai: ta kam ndier mungesen
ajo: me ndodh dhe mu nganjehere
ai: te uroj gjithe lumturine e botes
ajo: gjithashtu!
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe : po iki
me tha : tung
i thashe vetem kaq???
me tha: me sill noj gjo kur te kthehesh

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe:Do shifemi kete fundjave?
Me tha: Me siguri
I thashe: Me telefono te enjten qe mos te bej plane te tjera
Me tha: Kete fund jave do ikim ne Turqi!!!
I thashe: Ik pirdhu vete ne Turqi une du te iki ne kinema dhe ne restorant brenda qytetit tim!!!
Me tha : ok po iki me ndonje tjeter
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

I Thashe Si je ME THa KEq...

I THashe PI i GOte me THa kam pi shishen...

I THashe Futja Vrapit m THa m Merren MEnd...

Masnej si thash mo gjo ...
 

Oltion Rrumbullaku

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I tashe kam bo gati nji artikull per ngjarjen X
Me tha po kryeredaktori do per ngjarjen Y
Ouucccc
I thashe (pas 2oresh) na merr per ngjarjen Y
Me tha - Shume mire, do jete kryeartikull ne faqe te pare
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe: Ka ndonje problem?
Me tha: Ti je e çmendur
I thashe: E di
Me tha: Si e di? Pse s'me ke thene me perpara?
I thashe: Kujtova se e kishe vene re vete
 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Mendova KAOS , i thash "heshtjen".

Mendoj** m'tha "ndalo dhe vendos!"

i thash : m'le rehat.
m'tha : (m'hodhi tymin)-Jo!

...zbrita nga maq'na n'semafor t'kuq. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe : S'ke faj jo,keshtu e doni ju te gjithe!
Me tha : Une skam cfare flas ,derisa i bej te tjeret te me urrejne me ato qe them
I thashe : Duhet ta kuptosh pse te urreva
Me tha : S'kam cfare kuptoj kur ste shoh ne sy kur mi thua.
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

me tha : Pse qendron akoma e lidhur me te?
i thashe : Sepse skam gjetur nje me te mire se Ai.
me tha : Po nese e gjen?
i thashe : Do kerkoj akoma nje tjeter me te mire se AI.
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

I Thash MIrmjes

M Tha ik Pilu
I THshe U ashu me Nder dhe Lavdi

m Tha TI i ke kto...
I Thashe Futja Vrapit

m Tha jom KAmpione...

I Thashe u Lodha tu t Thon..

M Tha ska gjo kom durim...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe: s'je bere gati akoma?
me tha: keshtu si me je vesh ti zor se behem gati.
i thashe: ohuu shpejt se do filloje koncerti, do behemi vone
me tha:Me perpara me pelqen te bej koncert me ty ne krevat.
s'pata kohe me i thene asgje....
/pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
 
Top