i THASH .. e me THA ..

Hushh

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe: Zemer, kujton se je piktore!
Me tha: S`e di, por ajo qe di eshte se po me behet dashuri.
I thashe: Jo jo se je tere boje...
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
i thashe: s'je bere gati akoma?
me tha: keshtu si me je vesh ti zor se behem gati.
i thashe: ohuu shpejt se do filloje koncerti, do behemi vone
me tha:Me perpara me pelqen te bej koncert me ty ne krevat.
s'pata kohe me i thene asgje....
/pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif

[/ QUOTE ]


PO A ja The masi MAroi KOncerti nai Gjo ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Më the.....

Më the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim,

Më the TI AMO mu duk mashtirm,

Më the ICH LIEBE DICH syt mi qorove

Më the TË DUA zemrën ma gëzove!
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: i THASH .. e me THA ..

Po ti ça i the?? /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/devil.gif

Per Tedin e vodel /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

I thashe:huh je shume i mire
Me tha: E di keshtu me thone te gjitha
I thashe: çfare the!!!.... te gjitha???
me tha:po he mi se ti je e vetmja per momentin
I thashe:ky ishte koncerti yne i fundit /pf/images/graemlins/grin.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

Ai : pse vuan ?
Une :nuk vuaj
Ai : pse je keq ?
Une: sjam keq
Ai : pse nuk je e lumtur ?
Une :sjam e lumtur
 

bob

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

ajo:te ti puc buzet?
ai:jo se po pi qumesht!
ajo:te ta lepij piken e qumeshtit?
ai.jo se eshte i prishur!
ajo:te te prish pak?????
ai:jo jo se prishem vete /pf/images/graemlins/eek.gif

morali:mosbesimi ne vetvete prish vetem vetveten /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe : Alo?
me tha : Pershendjetje,jam ....!
.............
i thashe : Pikerisht ne momentin qe mendoj se te kam harruar dhe se ndihem shume mire pa pranine tende ne jeten time.,ti rishfaqesh dhe permbys gjithcka duke e bere cdo gje te jete sikur jemi takuar cdo dite.

me tha : Keshtu vlen dhe per mua,por e ndjej qe e kam veshtire te te harroj sado perpiqem.Cpo ndodh me ne?!
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe:... kiss
Me tha: Nuk kam me celular...do nderroj numer
I thashe: OK
Me tha: Kur te kem numrin e ri do te ta jap...
I thashe: OK
Me tha: Duhet te iki se mora nje SMS... me presin...
I thashe:...... OK..... /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe: Nuk te dua...
Me tha: E di...
I thashe: Atehere c'kerkon nga une???
Me tha: Nuk e di...
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thash: uaaa o zemer e paskam veshur fundin mbrapsh!
me tha: eee, e pash!
i thash: ... dhe nuk the gje?!
me tha: doja te ta rregulloja vete prandaj! /pf/images/graemlins/wub.gif
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thashe: Qenke brisk nga gjuha...!
me tha: Po ashtu jam!
i thashe: Hajde ma rruj njehere pra...
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thash: Do vish?
Me tha: Jo...
I thash: Bjeri me dore pra! /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

woooooow

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
I thash: Do vish?
Me tha: Jo...
I thash: Bjeri me dore pra! /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: i THASH .. e me THA ..

I Thash Do Vish M Tha Ku Je ... I Thash Si PerHera Me Pamje KA Deti ... M THa Deti i MOdh i THash Dimrit I Ven Na Mledh ... Do THoni Ju Ku ... As Vet Se DI ATje Ku T'Jet QEjfi...
 

moonlight

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

i thash: jam ne depresion
me tha: whats new?!
i thash: me be per te qeshur
me tha: Shif veten n'pasqyre se tka ngel sallata e drekes neper dhemb.
...ia futa te qares
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

Me tha: Sa bejnë 2 + 2?
I thashe: 5
Me tha: Degjo mire! Sa bejne 2 + 2???
I thashe: Po 5 pra bejne
Me tha: Ore ti je ne terezi! 2 + 2 sa bejne po te them...?
I thashe: Po 5 mi të q!fsha në vesh...
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thash: ti je shume vullgar!
Me tha: jo, s'jam!
I thash: po je! pse perdoren me femrat kto llafe te q****... te befsha!
Me tha: kshu me ka thene babi qe sa me shume te perdor kto fjale aq me shume vajzat do me vin nga mbrapa!
I thash: po he... sa vajza te kan ardhur nga mbrapa deri tani?
Me tha: nja tre... po vetem per te me dhen nje shpulle! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: i THASH .. e me THA ..

I thashe: Po ty çfare dreqin te duhet???
Me tha: Jam futhundëse...
I thashe: Kujdes ku e fut hunden se mund te te mbyte leshi...
 
Top