Intervista!

Sweety el

Locus omnem
Kjo teme është te beni intervista kujtdo antari që doni ju.

Interviste për Megin.

1.Ku je tani?
2.Sa % rendesi i jep forumit?
3.Kush eshte Megi e vertet?
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
7.Ngjyra preferuar?
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë?
9.Cfarë te motivon te ecesh perpara?
10.Ca lloj muzike degjon me teper?
11.Te pëlqen te udhetosh?Nqs po ku ke shkuar?
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
13.Ke të dashur?
14.Di te patinosh mbi akull?
15.Ne një zenke midis 2 shoqeve ,si reagon?
16.Cila lule te pëlqen me teper?
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
18.New Yourk apo Paris?
19.Si tu duk intervista? :D


P.S: Nje sugjerim i vockel per ata qe se kuptojne: Intervisten
Anetarit qe deshironi nuk mund t`ia beni me te njejtat pyetje, por
me pyetjet qe ju vjen juve nder mend. Hajde pra shpalosni talentin!
 

Sweety el

Locus omnem
1)- nje pershkrim te vogel rreth personit tend (ana fizike, mosha dhe vendodhja) ?

2)- pershkruaj aktivitetet e tua aktuale (pune/shkolle/hobby.....) ?

3)- ceshte per ty forumi dhe sa i lidhur je me te ?

4)- ku qendron vecantia jote dhe si ke deshire te te konsideroje bota?

5)- preferencat e tuaja dhe afar nuk te pelqen ?

6)- per dashurine dhe "vogelsirat" e tjera ?

7)- endrat e tua e "marrezirat" me te bujshme te tuat ?

8 - ana jote mashkullore?

9)- stili yt me i preferuar i veshjeve , flokeve, dheeee.........e di vet mo! ?

per draizerin kjo interviste:
 

Megg

Carpe Diem
Kjo teme është te beni intervista kujtdo antari që doni ju.

Interviste për Megin.

1.Ku je tani?
2.Sa % rendesi i jep forumit?
3.Kush eshte Megi e vertet?
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
7.Ngjyra preferuar?
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë?
9.Cfarë te motivon te ecesh perpara?
10.Ca lloj muzike degjon me teper?
11.Te pëlqen te udhetosh?Nqs po ku ke shkuar?
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
13.Ke të dashur?
14.Di te patinosh mbi akull?
15.Ne një zenke midis 2 shoqeve ,si reagon?
16.Cila lule te pëlqen me teper?
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
18.New Yourk apo Paris?
19.Si tu duk intervista? :D

P.S: Nje sugjerim i vockel per ata qe se kuptojne: Intervisten
Anetarit qe deshironi nuk mund t`ia beni me te njejtat pyetje, por
me pyetjet qe ju vjen juve nder mend. Hajde pra shpalosni talentin!
Uhh uroj tmos ta kem hap me vones ,,gjithsesi me mir von se kurr
Si fillim flm per konsideraten(Me ke ber nje interviste dmth qe jam VIP :p:p )...
1)Tani jam ne shpi ...
2)Forumit i jap 10-11% edhe pse duket se kaloj shum kohe ktu...
3)Megi e vertet jam une dora vet...
4)Per mua paraja esht gjithcka dhe asgje,,,nuk jetohet pa te po nese ke vetem parane ske asgje sepse nuk blen as shendetin e as lumturine...
5)SHOK/SHOQE per mua ky term esht shum i gjere dhe perben nje pjese te madhe ne zemren time,,,kam shum miq te cilet i dua dhe i kushtoj rendesi...
6)E zhgenjyer jam por jo ne maksimumet e mundshme,,,nuk i kam humbur shpresat per te jetuar dhe per ta shiijuar ate,perkundrazi jam optimiste...
7)Ngjyra ime e preferuar pas te bardhes dhe te zezs esht ngjyra blu e hapet...si qielli dhe deti..:)
8)Sme takon mua ta them por hy te vajzat e thjeshta edhe zemergjera qe falin te paren here dhe ste len te gabosh per her te dyte...
9(Me motivojne si fillim prinderit e mi ,qe dua te jen krenare per mua dhe nje ambicje dhe vullnet qe esht aq e madhe sa nuk e di sa mire ma nxe trupi im:p(nuk jam shum e shkurter jo...)...
10)Degjoj muzike ritmike me shum,por kur nuk jam shum ne humor degjoj muzike te lehte kryesisht Italiane apo te Jay Sean...
11)Me pelqen te udhetoj sidomos kur jam me shoqerine apo familjen,,,vetem nuk me pelqen te udhetoj,e shijoj kohen ne autobus duke ber foto dhe duke biseduar me personin pran meje...Heren e fundit qe kam udhetuar ishte ne Kosove me shoqerine,ja kalova shum mire...
12)Mbremja ideale esht ne plazh,ne darke ku e gjith rina esht mbledh ne disko mua me pelqen te shkoj ne bregdet me miqte dhe te shijoj flladin e lehte dhe eren qe me ben te ndihem mire...
13).........I didn't reach so far...:)
14)Po,kam patinuar disa here,,,po rralle dhe sa mesohesha ,,,dhe largoja pinguinin me duhej te ikja se mbaronte koha...:)
15)Nese 2 shoqe te miat po zihen qendroj neutrale sepse i treti esht gjithmon i tepert,nese un jam pjese e zenkes....mundohem te mbaj qetesine...
16)Trendafilat...i adhuroj
17)M'ler rehatt...e perdor cdo diitt..
18)Ymmm...me ke gjet piken e dobet ,,,te dyja ben?
19)Mu duk interesante,,,u lodha pak duke u pergjigjur gjith ktyre pytjeve dhee flm se u ndjeva VIP :)
 

Megg

Carpe Diem
Per sweety:
1)Ke nje person qe e do me shume se veten?(pervec familjes)
2)Pse te pelqen te hysh ne forum?
3)Beson ne shoqerine/dashurine virtuale?
4)Je zhgenjyer nga dashuria apo nga jeta?
5)Te kane tradhetuar apo ke tradhetuar?
6)Me ke person do doje te rrije 24/24 non stop?
7)Nese bejm nje krahasim,,,je egoiste apo altruiste ne kuptimin e mire te fjales?
8)Per cfar/ke mendon gjate gjithe kohes?
9)E ke imagjinuar ndonjehere dasmen tende,,,apo personin me te cilin do martohesh?
10)Ke te dashur?Me cfare shkronje i fillon emri?
11)Je me Brazilin apo Gjermanine?
12)Cmendim ke per mua?
13)Te pelqen flirti dhe a abuzon me te kur je ne nje qytet ku ste njohin?
14)Si je ne stil,shick,sport apo clasic?
15)Si e vlereson nje person ne takim te pare...nga veshja,pamja,apo
zeri?
16)Muzika,,,te pelqen me shume te kercesh vallezim apo muzike hip-hop ne ne mbremje me nje person?
17)A te bera mjaft pyetje tashi?(pergjigju shpejt e shpejt se do flej...)...
:D
 

Sweety el

Locus omnem
1)kam dy persona jo nje dhe ata jane dy engjej te vegjel....
2)me pelqen te hyj ne forum se me shperqendron nga rutina e perditshme
3)besoj ne shoqerine virtuale por edhe ne dashuri....
4)nga asnje nuk jam e zhgenjyer sepse i dhashe drejtim te dyjave.
5)asnje nga te dyja
6)me vellain tim dhe miken time...
7)altruiste
8)mendoj per familjen time dhe ata qe me rrethojne.
9)jo
10)po me e...
11)me gjermanine
12)je njesh.....shume e mire e sinqert
13)jo
14)sport
15)veshja dhe pamja
16)muzike hip hop
17)jo ishin shume pak prisja me shume hunny
 

gangsterja

Primus registratum
1.Cfare tipi je?
2.Ku ndodhesh per momentin?
3.Cilen ngjyre urren dhe cilen vlereson?
4.Cmendurine me te madhe qe ke bere ndonjehere?
5.Gjerat qe urren me shume?
6.Ke kritikon me shume?
7.Me ke do doje ta kaloje jeten?
8.Kohen me shi,apo ate me diell?
9.Kengen qe e degjon dhpesh,arsyen?
10.Hobi yt cili eshte?
11.Shprehja jote e preferuar?
12.Gjerat qe pelqen tek vetja?
13.Gjerat qe pelqejne te tjeret tek ty?
14.Tre deshirat e tua cilat jane?
15.Po te ishe nje dite te vetme djale,cdo te kishe bere?
16.Cila ka qene genjeshtra jote per te shpetuar koken?
17.Ke ndonje person te vecante ne jeten tende?
18.Per ke do te jepje dhe vete jeten/
19.Cili ka qene momenti kur ti ke qene e nervozuar me te vertete?
20.Kur te rritesh cfare do te besh,apo ku do te shkosh?
 

Sweety el

Locus omnem
1.une jap nje tip shume sportiv.
2.per momentin jam ne shtepi.
3.nuk urrej asnje ngjyre te gjitha i preferoj me shume te zezen.
4.kam bere shume .
5.urrej thashethemet,genjeshtren e te foluren mbrapa kraheve.
6.nuk kritikoj por tek shoqet e bej dicka te tille por me shume me kritikojne dhe i pranoj me sportivitet.
7.me njeriun e zemres sime
8.ate me diell.
9.degjoj shume kenge dhe ato qe jane per dashurine ose jane dedikuar asaj.
10.sporti dhe kercimi,
11.te me besh shoqe eshte shume thjesht,te me besh armike eshte keq e me keq.
12.trupi.gjendja shpirterore dhe shume te tjera.
13.shoqerine,sinqeritetin,komunikimin.etj
14.te mbaroj shkollen.te ze pune dhe pas dashuria.
15.shume gjera qe smundem ti bej se jam femer.
16.asnje deri me sot.
17.po.
18.per familjen time dhe me pas per dashurine.
19.sot ne shkolle me nje cun.
20.dua te behem doktorreshe dhe do te shkoj larg.
flm per intervisten,kenaqesi qe me bete keto pyetje ishin shume te thjeshta per tu pergjigjur,
 
K

kina vlore

Guest
1)kam dy persona jo nje dhe ata jane dy engjej te vegjel....
2)me pelqen te hyj ne forum se me shperqendron nga rutina e perditshme
3)besoj ne shoqerine virtuale por edhe ne dashuri....
4)nga asnje nuk jam e zhgenjyer sepse i dhashe drejtim te dyjave.
5)asnje nga te dyja
6)me vellain tim dhe miken time...
7)altruiste
8)mendoj per familjen time dhe ata qe me rrethojne.
9)jo
10)po me e...
11)me gjermanine
12)je njesh.....shume e mire e sinqert
13)jo
14)sport
15)veshja dhe pamja
16)muzike hip hop
17)jo ishin shume pak prisja me shume hunny
 
S

salvadore

Guest
Kjo teme është te beni intervista kujtdo antari që doni ju.

Interviste për Megin.

1.Ku je tani?
2.Sa % rendesi i jep forumit?
3.Kush eshte Megi e vertet?
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
7.Ngjyra preferuar?
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë?
9.Cfarë te motivon te ecesh perpara?
10.Ca lloj muzike degjon me teper?
11.Te pëlqen te udhetosh?Nqs po ku ke shkuar?
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
13.Ke të dashur?
14.Di te patinosh mbi akull?
15.Ne një zenke midis 2 shoqeve ,si reagon?
16.Cila lule te pëlqen me teper?
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
18.New Yourk apo Paris?
19.Si tu duk intervista? :D

P.S: Nje sugjerim i vockel per ata qe se kuptojne: Intervisten
Anetarit qe deshironi nuk mund t`ia beni me te njejtat pyetje, por
me pyetjet qe ju vjen juve nder mend. Hajde pra shpalosni talentin!
 

joetisti_

Locus omnem
Per: Sonia/Megg/mirdita/Iliro
1) tre mbiemra per te percaktuar veten?
2) po te fitoje 10 milion euro, si do t'i shpenzoje?
3) gjeja e pare qe ben ne mengjes?
4) gjeja e fundit qe ben ne mbremje?
5) nje person qe vlereson?
6) nje person qe perbuz?
7) tri gjerat qe shikon ne nje mashkull/femer?
8) ke piercing
9) ke tatuazhe?
10) je fetar/e?
11) libri i fundit qe ke lexuar?
12) pi duhan?
13) pi alkool?
14) cfare kafshe do doje te ishe?
15) ku do deshiroje te jetoje?
16) pjata e preferuar?
17) kenge e preferuar?
18) te kishe mundesi te zgjidhje nje problem te madh qe prek njerezimin, ke do kishe zgjedhur?
19) per cilen gje do te luftoje deri sa te te rezikohej jeta?
20) pushimet ideale?
21) shprehja e preferuar?
22) bashkejetese apo martese?
23) beson ne magji?
24) e pelqen veten?
25) ka jete pas vdekjes?
26) je i/e lumtur?
 

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
Per: Sonia/Megg/mirdita/Iliro
1) tre mbiemra per te percaktuar veten?
2) po te fitoje 10 milion euro, si do t'i shpenzoje?
3) gjeja e pare qe ben ne mengjes?
4) gjeja e fundit qe ben ne mbremje?
5) nje person qe vlereson?
6) nje person qe perbuz?
7) tri gjerat qe shikon ne nje mashkull/femer?
8) ke piercing
9) ke tatuazhe?
10) je fetar/e?
11) libri i fundit qe ke lexuar?
12) pi duhan?
13) pi alkool?
14) cfare kafshe do doje te ishe?
15) ku do deshiroje te jetoje?
16) pjata e preferuar?
17) kenge e preferuar?
18) te kishe mundesi te zgjidhje nje problem te madh qe prek njerezimin, ke do kishe zgjedhur?
19) per cilen gje do te luftoje deri sa te te rezikohej jeta?
20) pushimet ideale?
21) shprehja e preferuar?
22) bashkejetese apo martese?
23) beson ne magji?
24) e pelqen veten?
25) ka jete pas vdekjes?
26) je i/e lumtur?
Me pelqejne shume intervistat lali.
1-juncaj;gjoncaj;begaj.
2-do ti shpenzoja vetem duke blere arme,makine te mire dhe do te hapja nje biznes te mire,do ti jepja 1 milion euro skuadres se partizanit,1 miljon euro per bamiresi,do blija toka,biznese dhe do ti perdorja per te hyre edhe ne politike.
3-fik alarmin e zgjimit.
4-i dergoj mesazh te dashures.
5-vlersoj shume te dashuren time.
6-dike qe kam armik ne shkolle e perbuz shume.
7-tri gjera qe shikoj ne nje femer jane:pamja e brendshme;pamja e jashtme dhe respekti.
8-nuk e kuptoj fjalen piecring.
9-i urrej tatuazhet.
10-jam fetar.
11-lufta ime-Adolf Hitler
12-e kam alergji duhanin dhe nuk e pi.
13-jo nuk e pi se nuk kam organizem te forte kundrejt pijeve alkolike.
14-shqiponje.
15-ne Detroit te SHBA.
16-spageti bolonjeze.
17-Aleksander Rybak-Fairtyle.
18-Qetesimin e marrdhenieve diplomatike qe mos te shkaktojne luften e 3 botrote(seriozisht).
19-per familjen time dhe te dashuren time.
20-ne Theth duke bere alpinizem.
21-Besnikeria,perskushtimi dhe heshtja duhen te jene baza per nje komb te madh.
22-Martese.
23-jo nuk besoj.
24-pse jo?
25-ka vetem ne parajse.
26-jo tamam.
Te faleminderit per intervisten.
 

joetisti_

Locus omnem
Me pelqejne shume intervistat lali.
1-juncaj;gjoncaj;begaj.
2-do ti shpenzoja vetem duke blere arme,makine te mire dhe do te hapja nje biznes te mire,do ti jepja 1 milion euro skuadres se partizanit,1 miljon euro per bamiresi,do blija toka,biznese dhe do ti perdorja per te hyre edhe ne politike.
3-fik alarmin e zgjimit.
4-i dergoj mesazh te dashures.
5-vlersoj shume te dashuren time.
6-dike qe kam armik ne shkolle e perbuz shume.
7-tri gjera qe shikoj ne nje femer jane:pamja e brendshme;pamja e jashtme dhe respekti.
8-nuk e kuptoj fjalen piecring.
9-i urrej tatuazhet.
10-jam fetar.
11-lufta ime-Adolf Hitler
12-e kam alergji duhanin dhe nuk e pi.
13-jo nuk e pi se nuk kam organizem te forte kundrejt pijeve alkolike.
14-shqiponje.
15-ne Detroit te SHBA.
16-spageti bolonjeze.
17-Aleksander Rybak-Fairtyle.
18-Qetesimin e marrdhenieve diplomatike qe mos te shkaktojne luften e 3 botrote(seriozisht).
19-per familjen time dhe te dashuren time.
20-ne Theth duke bere alpinizem.
21-Besnikeria,perskushtimi dhe heshtja duhen te jene baza per nje komb te madh.
22-Martese.
23-jo nuk besoj.
24-pse jo?
25-ka vetem ne parajse.
26-jo tamam.
Te faleminderit per intervisten.
Flm. Edhe ty komplimente per pergjigjet. Me pelqyen! Sa per ate fjalen qe s'kuptoje e kisha shkruajtur gabim se eshte: piercing(pirsin) qe vendosin disa ne gjuhe(si tip vethi) apo edhe ne vende te tjera. Madje disa femra i vendosin ne vende shume delikate :p
 

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
Flm. Edhe ty komplimente per pergjigjet. Me pelqyen! Sa per ate fjalen qe s'kuptoje e kisha shkruajtur gabim se eshte: piercing(pirsin) qe vendosin disa ne gjuhe(si tip vethi) apo edhe ne vende te tjera. Madje disa femra i vendosin ne vende shume delikate :p
Une i urrej ato.
I kam inat dhe ma shpifin.
Aman me hape barkun me keto pirsat.:ndihme:
 

Sonia007

Papirus rex
Per: Sonia/Megg/mirdita/Iliro
1) tre mbiemra per te percaktuar veten?
2) po te fitoje 10 milion euro, si do t'i shpenzoje?
3) gjeja e pare qe ben ne mengjes?
4) gjeja e fundit qe ben ne mbremje?
5) nje person qe vlereson?
6) nje person qe perbuz?
7) tri gjerat qe shikon ne nje mashkull/femer?
8) ke piercing
9) ke tatuazhe?
10) je fetar/e?
11) libri i fundit qe ke lexuar?
12) pi duhan?
13) pi alkool?
14) cfare kafshe do doje te ishe?
15) ku do deshiroje te jetoje?
16) pjata e preferuar?
17) kenge e preferuar?
18) te kishe mundesi te zgjidhje nje problem te madh qe prek njerezimin, ke do kishe zgjedhur?
19) per cilen gje do te luftoje deri sa te te rezikohej jeta?
20) pushimet ideale?
21) shprehja e preferuar?
22) bashkejetese apo martese?
23) beson ne magji?
24) e pelqen veten?
25) ka jete pas vdekjes?
26) je i/e lumtur?
1)E forte(kembengulese),ambicioze dhe dinake
2)Per shkollen dhe per familjen
3)Shoh oren :p
4)Lexoj nje liber dhe shoh oren :p
5)Babi imee--> Heroi im
6)Perbuz:Nje person qe kam ne klase qe nuk ka piken e nivelit
7)Syte,inteligjenca dhe bota shpirterore
8)jooooo
9)joo tip serioz
10)po,ortodokse
11)Fytyra e zhveshur-Sideny Shelton
12)jooo
13)joooo sme ka lene mendja ende :)
14)Dhelper(dhe jam me kane thene :p)
15)Ne Londer,por studimet ne Paris
16)Lazanja alla milaneze dhe fergesa(e qan nena ime tironse :')
17)Beathing-jason derulo
18)Konfliktet politike(ato me lidhje me diplomaci,me kane thene se ka elokuence ne te folur)
19)Per familjen dhe interesat e mia
20)Madrid *-* Hisori+Qejf=Pushime ideale(madrid :p)
21)A wise girl kisses but doesn't love,listens but doesn't belive,forgives before she is forgoten and leaves before she is left ;)
22)Martese
23)joo,gjithcka e ka nje shpjegim
24)E bejne te tjeret per mua
25)Ndoshta,nuk e di kur te shkoj do te te them :p
26)Ne sipefaqe PO!
Thnx per intervisten dhe vemendjen :)
 

Iliro Dardan

Valoris scriptorum
1)E forte(kembengulese),ambicioze dhe dinake
2)Per shkollen dhe per familjen
3)Shoh oren :p
4)Lexoj nje liber dhe shoh oren :p
5)Babi imee--> Heroi im
6)Perbuz:Nje person qe kam ne klase qe nuk ka piken e nivelit
7)Syte,inteligjenca dhe bota shpirterore
8)jooooo
9)joo tip serioz
10)po,ortodokse
11)Fytyra e zhveshur-Sideny Shelton
12)jooo
13)joooo sme ka lene mendja ende :)
14)Dhelper(dhe jam me kane thene :p)
15)Ne Londer,por studimet ne Paris
16)Lazanja alla milaneze dhe fergesa(e qan nena ime tironse :')
17)Beathing-jason derulo
18)Konfliktet politike(ato me lidhje me diplomaci,me kane thene se ka elokuence ne te folur)
19)Per familjen dhe interesat e mia
20)Madrid *-* Hisori+Qejf=Pushime ideale(madrid :p)
21)A wise girl kisses but doesn't love,listens but doesn't belive,forgives before she is forgoten and leaves before she is left ;)
22)Martese
23)joo,gjithcka e ka nje shpjegim
24)E bejne te tjeret per mua
25)Ndoshta,nuk e di kur te shkoj do te te them :p
26)Ne sipefaqe PO!
Thnx per intervisten dhe vemendjen :)
shume te bukura pergjigjet.
Te lumte edhe lazanjen e pelqej.
Po dicka cuditem.Pse vertet te pelqen te jesh dhelpra?
Dhelpra mire qe eshte dinake por eshte edhe budallaqe sepse kur nuk e kap dot rrushin thote se nuk pjekur rrushi.:)
 
Top