Intervista!

Trea

Valoris scriptorum
e nenta.

1) emri i mesueses se pare? Dava Marku.
2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine? Jo.
3) e paguan taksen e tv? Jo.
5) kur u ndieve i/e rritur? Kur fillova universitetin , dhe tani qe punoj!
6) cfare do t'i thoje babit? O babi , babi o sa shumë të dua , me anijen tëndë me merr edhe mua. Dua të lundroj , botën ta shikoj nuk jam e vogël detin e adhuroj...
- Kadarese? Asgjë!
- Obames? Asgjë!
- Anzhelina zholise? Asgjë!
7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec? 10 vjet kujtime!
11) nje ide per te ndryshuar boten? Interesante! Duke dhuruar sa më shumë dashuri dhe respekt.
12) fraza me idiote qe ke degjuar? S'me kujtohet për momentin.
13) gjeja e fundit qe ke mesuar? Të përpiqem gjithmonë ,për të arritur gjërat që dua!, edhe ateherë kur duket e pamundur edhe atehere kur dukesh sikur dorëzohesh. Do të gjendet gjithmonë një dritë , aty ku ka një fije shpresë!
14) me thuaj nje kulm!
15) cfare do te besh neser? Punë , shtëpi.
16) do te martoheshe me nje futbollist/e? Mbase.
17) do te beje nje kalendar sexy? Jo.
18) cfare eshte pozicioni jashte loje? :confused:
19) ku do te jesh pas dhjete vitesh? Nuk e di!
29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit? Një përqafim!
30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
a- e vertete? E vertetë.
b- false?
c- edhe me pak?
32) mengjesi yt? ....
33) nje pune qe do te deshiroje ta beje? Mësuese.
34) cfare ngre peshe per ty ne jete? Familja.
35) ne cilen gje je ende femije? Në shpirt.
36) ne cilen gje je i/e rritur? Në mendime.
37) sa do te jepje per nje kauze te drejte? Shumë...
39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e? Robert Ndrenika , Robbie Williams..
40) nje komik/e qe te ben te qeshesh? Florian Biinaj , Portokalli..
41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh? Familja , Shoqeria , Natyra...
42) ngjyre sysh qe pelqen? Jeshil.
43) muzike e huaj apo shqiptare? Te dyja..
44) bej nje buzeqeshje!
:D
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
e nenta.

1) emri i mesueses se pare? Vera Qirko
2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine? jo
3) e paguan taksen e tv? po
5) kur u ndieve i/e rritur? rralle, ndjehem femije gjithe kohen
6) cfare do t'i thoje babit? qe e dua shume!
- Kadarese? "o robo , nojhere s te kuptoj se ça do me thone!"
- Obames? go ahead
- Anzhelina zholise? te hongsha bradin
7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec? diten e 20 vjetorit kam pozuar nudo per te dashurin qe ishte piktor
11) nje ide per te ndryshuar boten? ti fusim nje eskavator e ta kthejme permbys!
12) fraza me idiote qe ke degjuar? "hajt mo" eshte fraze qe s dmthene asgje
13) gjeja e fundit qe ke mesuar? çmimet e apartamenteve kane rene shume :)
14) me thuaj nje kulm! kulmi i kulmit, eshte kulmi!!!
15) cfare do te besh neser? pune
16) do te martoheshe me nje futbollist/e? jo
17) do te beje nje kalendar sexy? jo
18) cfare eshte pozicioni jashte loje? kur e gjun topin jashte vijave te bardha?
19) ku do te jesh pas dhjete vitesh? besoj se ketu ku jam
29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit? te pija nje gote qe ta kisha me te lehte denimin
30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat: A
a- e vertete?
b- false?
c- edhe me pak?
32) mengjesi yt? disa here i veshtire ne zgjim, ne pergjithesi ne forme!
33) nje pune qe do te deshiroje ta beje? pilot linje ajrore
34) cfare ngre peshe per ty ne jete? booooh se di!
35) ne cilen gje je ende femije? ne plot gjera
36) ne cilen gje je i/e rritur? ne lidhje me femijet
37) sa do te jepje per nje kauze te drejte? maksimumin
39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e? Tinka Kurti et Sander Prosi
40) nje komik/e qe te ben te qeshesh? zakonisht komiket te bejne te qeshesh eee? s 'njoh komike shqiptare, ndoshta nje çun i ri qe e Kish ftuar Arditi ne nje emison...e tha "kete here nuk do flas fare"...ai me beri per te qesh, se di si quhet!
41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh? jeta, dashuri, femijet
42) ngjyre sysh qe pelqen? seriozisht, s 'kam ngjyre te preferuar
43) muzike e huaj apo shqiptare? e huaj
44) bej nje buzeqeshje! :D:D:D
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Joetisti:

24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten) – ne Koloseum.


me fal doja te dija ...kur eshte i mbushur me njerez? :p ne mes te arenes?
 

Hektor12

Locus omnem
e nenta.

1) emri i mesueses se pare? Zinete Hoxha
2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine? e paksa shpesh
3) e paguan taksen e tv? hahhaha po patjeter
5) kur u ndieve i/e rritur? akoma po rritem :p
6) cfare do t'i thoje babit? me ka marre malli
- Kadarese? I don't give a shit
- Obames? Howdy
- Anzhelina zholise? o zot ca buzesh ke
7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec? eee skam
11) nje ide per te ndryshuar boten? jo nuk kam mire eshte
12) fraza me idiote qe ke degjuar? nuk kam degjuar ndonje
13) gjeja e fundit qe ke mesuar? gjithe jeten mesojme perdite e ka i cike
14) me thuaj nje kulm! te nisesh me vrap nga nje cep pallati dhe kur te dalesh ke cepi tjeter te shofesh bythen tende ... kulmi i shpejtesise
15) cfare do te besh neser? Same shit
16) do te martoheshe me nje futbollist/e? pse jo
17) do te beje nje kalendar sexy? jo ska probleme per mjafton te mas kohen
18) cfare eshte pozicioni jashte loje? se di egzakt po kur je jashte kohe lidhur me te tjeret.
19) ku do te jesh pas dhjete vitesh? ne ndonje vend larg besoj
29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit? me jepni nje kreher :p
30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
a- e vertete? ja fut kot
b- false? as nuk egziston
c- edhe me pak? eee bej ashtu se lirohesh
32) mengjesi yt? qumesht dhe drithera + kafe e zeze
33) nje pune qe do te deshiroje ta beje? mire jam me kete qe bej vetem politikan sdo e beja kurre ...
34) cfare ngre peshe per ty ne jete? Vete jeta eshte shume e vlefshme
35) ne cilen gje je ende femije? ne enderra
36) ne cilen gje je i/e rritur? ne mendim
37) sa do te jepje per nje kauze te drejte? varet po jo gjithcka
39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e? Roland Trebicka
40) nje komik/e qe te ben te qeshesh? Mr Bean
41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh? Jete jete jete ( u bene 3)
42) ngjyre sysh qe pelqen? gjelber ne blu
43) muzike e huaj apo shqiptare? te dyja po jo tallava
44) bej nje buzeqeshje!hihihihhi (u zgerdhiva me duket)
 

dr love

Locus omnem
e nenta.

1) emri i mesueses se pare? Feride
2) e perdor fjalen "fuck" ne bisede me shoqerine? kurre
3) e paguan taksen e tv?patjeter
5) kur u ndieve i/e rritur?kur fillova te llogjikoja
6) cfare do t'i thoje babit?te dua shume
- Kadarese?asgje
- Obames?me pelqen
- Anzhelina zholise?humanitare
7) nje kujtim nga mosha 10 ne 20 vjec?kam shume
11) nje ide per te ndryshuar boten?duhet te ndryshojme njerezit me pare
12) fraza me idiote qe ke degjuar?ne jemi ndryshimi
13) gjeja e fundit qe ke mesuar?nje pozicion te ri;)
14) me thuaj nje kulm!ABC kulmi B:p
15) cfare do te besh neser?skam plane
16) do te martoheshe me nje futbollist/e?jo
17) do te beje nje kalendar sexy?pse?sme duhet
18) cfare eshte pozicioni jashte loje?se di?
19) ku do te jesh pas dhjete vitesh?ne shtepine time
29) po te ishe nje i/e denuar me vdekje, cila do te ishte deshira jote e fundit?asnje
30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
a- e vertete?ashtu te duket ,,por me pas harron
b- false?aspak
c- edhe me pak?se kuptova???
32) mengjesi yt?qumesht biskota
33) nje pune qe do te deshiroje ta beje?kte qe kam
34) cfare ngre peshe per ty ne jete?familja
35) ne cilen gje je ende femije?ne perkedheljet e prinderve
36) ne cilen gje je i/e rritur?ne llogjike..veprim..deshirim..ambicje etj
37) sa do te jepje per nje kauze te drejte?aq sa te me kerkohej
39) aktori/aktorja me e mire shqiptar/e?Nik Xhelilaj
40) nje komik/e qe te ben te qeshesh?asnje
41) tri gjerat per te cilat ia vlen te jetosh?per veten tende....familjen..dashurine
42) ngjyre sysh qe pelqen?blu
43) muzike e huaj apo shqiptare?te dyja
44) bej nje buzeqeshje!
:)
 

joetisti_

Locus omnem
30) dashuria eshte e perjetshme per aq kohe sa zgjat:
a- e vertete? ja fut kot
b- false? as nuk egziston
c- edhe me pak? eee bej ashtu se lirohesh

Hektor 12: S'e kuptove pyetjen?
Flm qe more pjese. Bukur...

 

joetisti_

Locus omnem
Joetisti:

24) vendi ku do te pelqente te beje dashuri(ne gjithe boten) – ne Koloseum.


me fal doja te dija ...kur eshte i mbushur me njerez? :p ne mes te arenes?
Naten. Kur te mbylleshin dyert, do te gjenim nje hyrje te fshehte. Nuk di pse e imagjinoj rastin si pa leke ne xhep per te marre nje dhome moteli... :)
 

joetisti_

Locus omnem
e dhjeta:

1)qyteti yt i preferuar?
2)po te binte nje zjarr cila do ishte e vetmja gje(jo person) qe do shpetoje?
3)qen apo mace?
4)lek apo sukses?
5)tani apo me vone?
6)je bir/bije e vetme?
7)ke kalendar?
8)si jane pizhamat e tua?
9)me mire nje dite si luan apo nje qind si dele?
10)mban kapele?
11)kepucet qe veshe sot?
12)shkon mire me prinderit?
13)ke prane teje persona speciale?
14)si do te doje te vdisje?
15)NE 24 ORET E FUNDIT KE:
-qare?
-veshur xhinse?
-takuar dike?
-perqafuar dike?
16)ku do te doje te ishe tani?
17)nje cmenduri qe heret a vone do te doje ta beje?
18)beson ne miqesine e sekseve te kunderta?
19)ka nje person qe do t'i thoje "me harro"?
20)dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen.
21)sa vjec ka mikja/miku me e/i vogel qe ke?
22)eshte nje dite e vecante sot?
23)ne c'ore e ha dreken?
24)te pelqen emri yt?
25)pse e zgjodhen prinderit emrin tend?
26)sa vjec te bejne personat qe nuk te njohin?
27)si je veshur tani?
28)te pelqen stili yt?
29)po te tjeret e pelqejne?
30)po ty te intereson mendimi i te tjerve per veshjen tende?
31)i pe sa pyetje jane?
32)cfare nuk do te blije kurre?
33)cfare dhurate nuk do te beje kurre?
34)po te ishte biri/bija jote gay, do te ishte nje problem?
35)CFARE MENDON PER:
-ata qe shkojne me prostituta
-ata/ato qe drogohen
-ato qe bejne seks me takimin e pare
-homoseksualet?
36)PRO APO KUNDER:
-dhurimit te organeve
-legalizimit te drogave te lehta
37)do ta deryroje nje mik/mike te bente dicka qe nuk do te donte ta bente?
38) bej nje pershendetje te gezuar.
39) bej nje pershendetje te trishtuar.
40) pershendet nje person vecanerisht.
41) pershendet perfundimisht.
42) u ndjeve mire?
 

dr love

Locus omnem
e dhjeta:

1)qyteti yt i preferuar?..Tirana
2)po te binte nje zjarr cila do ishte e vetmja gje(jo person) qe do shpetoje?.......librat e mi
3)qen apo mace?....qen
4)lek apo sukses?...sukses..pastaj vijn leket
5)tani apo me vone?........ca tani ..ca me vone
6)je bir/bije e vetme?......bije e vetme
7)ke kalendar?.....kam ne cel
8)si jane pizhamat e tua?...te ndryshme
9)me mire nje dite si luan apo nje qind si dele?....100 si dele....me mire te kem dashuri ..se force
10)mban kapele?....jo
11)kepucet qe veshe sot?.....bezhe klasike
12)shkon mire me prinderit?.....me mre sec duhet
13)ke prane teje persona speciale?.....te gjithe i kam
14)si do te doje te vdisje?....tak-fak
15)NE 24 ORET E FUNDIT KE:
-qare?..jo
-veshur xhinse?...jo
-takuar dike?....po
-perqafuar dike?...patjeter
16)ku do te doje te ishe tani?...te bari ku pi kafen
17)nje cmenduri qe heret a vone do te doje ta beje?...i kam bere te gjitha..s'kam pishmane.
18)beson ne miqesine e sekseve te kunderta?.....po.sepse shpesh femrat jan xheloze per njera tjetren....
19)ka nje person qe do t'i thoje "me harro"? .....Asnje
20)dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen.....Trying not to love you...Nickelbak.
21)sa vjec ka mikja/miku me e/i vogel qe ke?...15
22)eshte nje dite e vecante sot?...jo.... normale
23)ne c'ore e ha dreken?.....14h
24)te pelqen emri yt?...Shkurt.po
25)pse e zgjodhen prinderit emrin tend?....ashtu iu pelqeu
26)sa vjec te bejne personat qe nuk te njohin?....26 vjec....mi heqin 10vjet.
27)si je veshur tani?...jam ne krevat...kemishe mendafshi te bardhe.
28)te pelqen stili yt?...shume
29)po te tjeret e pelqejne?.....pergjithsisht po...
30)po ty te intereson mendimi i te tjerve per veshjen tende?...ndonjehere
31)i pe sa pyetje jane?...tani po i shoh
32)cfare nuk do te blije kurre?....rroba me ngjyra ngjyra...mace...
33)cfare dhurate nuk do te beje kurre?....te dhuroja kafshe jo ..
34)po te ishte biri/bija jote gay, do te ishte nje problem?....jo ..mjafton te jete mire me shendet dhe i realizuar..jeta eshte e tij..ta jetoje si te doje
35)CFARE MENDON PER:
-ata qe shkojne me prostituta...asgje..duan te shkarkohen
-ata/ato qe drogohen....bejne krim me veten e tyre
-ato qe bejne seks me takimin e pare...normale ne kte kohe.....
-homoseksualet?....jeta tyre ..s'me interesojne.
36)PRO APO KUNDER:
-dhurimit te organeve...pro
-legalizimit te drogave te lehta..pro...me mire me ligj e me cilsi..sesa fshehtas.dhe mall i keq
37)do ta deryroje nje mik/mike te bente dicka qe nuk do te donte ta bente?...kurre
38) bej nje pershendetje te gezuar....he mo ckemi.?
39) bej nje pershendetje te trishtuar......mire?
40) pershendet nje person vecanerisht..ty.
41) pershendet perfundimisht....lamtumire
42) u ndjeve mire?
...pak pergjumesh..po OK.
 

Hektor12

Locus omnem
1)qyteti yt i preferuar? Peshkopi
2)po te binte nje zjarr cila do ishte e vetmja gje(jo person) qe do shpetoje? Myself :p
3)qen apo mace? Mace adhuroj Felinet
4)lek apo sukses? te dyja mire do qe
5)tani apo me vone? tani eshte ma vone fiks :p
6)je bir/bije e vetme? jo i pari jam
7)ke kalendar? po perballe po e shof tani
8)si jane pizhamat e tua? nuk mbaj
9)me mire nje dite si luan apo nje qind si dele? si luan per nje dite te vetme
10)mban kapele? jo vetem kur jam i detyruar (puna)
11)kepucet qe veshe sot? atlete sportive NIKE
12)shkon mire me prinderit? Mire fare
13)ke prane teje persona speciale? Momentalisht i kam larg shume larg
14)si do te doje te vdisje? Me pushke ne dore :D
15)NE 24 ORET E FUNDIT KE:
-qare? Jo
-veshur xhinse? PO
-takuar dike? Po
-perqafuar dike? Jo
16)ku do te doje te ishe tani? Ne tirane
17)nje cmenduri qe heret a vone do te doje ta beje? jam ne cmenduri e siper
18)beson ne miqesine e sekseve te kunderta? patjeter ska ndonje te jashtezakonshme ketu
19)ka nje person qe do t'i thoje "me harro"? Po
20)dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen. Nothing Else Matters
21)sa vjec ka mikja/miku me e/i vogel qe ke? 32
22)eshte nje dite e vecante sot? jo njelloj do punoj me pak
23)ne c'ore e ha dreken? 1230 - 1330
24)te pelqen emri yt? shume
25)pse e zgjodhen prinderit emrin tend? Pane filmin Helena e Trojes :D
26)sa vjec te bejne personat qe nuk te njohin? se di sme ka rastis
27)si je veshur tani? sportiv
28)te pelqen stili yt? skam ndonje stil te vecante
29)po te tjeret e pelqejne? se di do i pyes
30)po ty te intereson mendimi i te tjerve per veshjen tende? jo ne fakt sme intereson
31)i pe sa pyetje jane? jo
32)cfare nuk do te blije kurre? ne fakt blej cfare me duhet
33)cfare dhurate nuk do te beje kurre? Spara bej dhe me bejne dhurata
34)po te ishte biri/bija jote gay, do te ishte nje problem? do ish ne fakt
35)CFARE MENDON PER:
-ata qe shkojne me prostituta kane shume nevoja
-ata/ato qe drogohen duhet ta lene
-ato qe bejne seks me takimin e pare, hallall
-homoseksualet? pisllik
36)PRO APO KUNDER:
-dhurimit te organeve - pro
-legalizimit te drogave te lehta - pro
37)do ta deryroje nje mik/mike te bente dicka qe nuk do te donte ta bente? jo kurre
38) bej nje pershendetje te gezuar. TGIF
39) bej nje pershendetje te trishtuar. SSDD
40) pershendet nje person vecanerisht. jo per momentin ;)
41) pershendet perfundimisht. jo
42) u ndjeve mire?oooo shume mire
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
e dhjeta:

1)qyteti yt i preferuar? New York
2)po te binte nje zjarr cila do ishte e vetmja gje(jo person) qe do shpetoje? koken time
3)qen apo mace? mace
4)lek apo sukses? pfff bej edhe pa to!
5)tani apo me vone? tani!!
6)je bir/bije e vetme? jo
7)ke kalendar? jo
8)si jane pizhamat e tua? s'kam mbajt ndonjehere
9)me mire nje dite si luan apo nje qind si dele? si luan
10)mban kapele? jo
11)kepucet qe veshe sot? shapka me gisht (vdes te nxjerr kembet jashte)
12)shkon mire me prinderit? normal
13)ke prane teje persona speciale? po
14)si do te doje te vdisje? pa e marre vesh
15)NE 24 ORET E FUNDIT KE:
-qare? jo
-veshur xhinse? po
-takuar dike? po
-perqafuar dike? po
16)ku do te doje te ishe tani? me pushime
17)nje cmenduri qe heret a vone do te doje ta beje? nuk i parashikoj çmendurite, ndryshe s do ishin te tilla!
18)beson ne miqesine e sekseve te kunderta? po
19)ka nje person qe do t'i thoje "me harro"? po
20)dedikoji nje kenge ose nje fraze dikujt qe pelqen. " je ne t aime plus mon amour" je ne t aime plus tout les jours"
21)sa vjec ka mikja/miku me e/i vogel qe ke? s'kam miq te vegjel!
22)eshte nje dite e vecante sot? non
23)ne c'ore e ha dreken? 12:30- 13:30
24)te pelqen emri yt? s 'me pyeten kur ma dhane, me pelqen
25)pse e zgjodhen prinderit emrin tend? menduan se me shkon :)
26)sa vjec te bejne personat qe nuk te njohin? s'kam nga ta di se nuk me njohin!
27)si je veshur tani? me streçe, t shirt, shapka me gisht
28)te pelqen stili yt? s 'kam stil
29)po te tjeret e pelqejne? s 'me intereson
30)po ty te intereson mendimi i te tjerve per veshjen tende? aspak, por me pelqen kur me thone qe jam vesh bukur
31)i pe sa pyetje jane? jo po
32)cfare nuk do te blije kurre? gjerat qe jane ne mode dhe i blejne te gjithe!
33)cfare dhurate nuk do te beje kurre? se di
34)po te ishte biri/bija jote gay, do te ishte nje problem? jo
35)CFARE MENDON PER:
-ata qe shkojne me prostituta- s'kam asnje mendim
-ata/ato qe drogohen me vjen keq per ta
-ato qe bejne seks me takimin e pare... pa paragjykim!
-homoseksualet? i respektoj jemi te gjithe te barabarte
36)PRO APO KUNDER:
-dhurimit te organeve po dhe jo
-legalizimit te drogave te lehta pro
37)do ta deryroje nje mik/mike te bente dicka qe nuk do te donte ta bente? patjeter, ndryshe s do ta quaja mik!
38) bej nje pershendetje te gezuar. :hidhu:
39) bej nje pershendetje te trishtuar.:(
40) pershendet nje person vecanerisht. :dashuri: kjo eshte per Kondren
41) pershendet perfundimisht. s'kam vdek akoma o vlla!
42) u ndjeve mire? me çfare?
 
Top