Intervista!

joetisti_

Locus omnem
Interviste e re per: Sonia/mirdita/Iliro/Megg/Sweety el/
1) sa eshte ora?
2) emri?
3) datelindja (pa vitin po te doni)?
4) shenja e oroskopit?
5) je i/e dashuruar?
6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt)
7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare?
8) ke bere ndonjehere aksident me makine?
9) ke patur ndonjehere frakture?
10) pepsi apo coca?
11) ke besim te miqte e tu?
12) ngjyre e preferuar per te brendshmet?
13) numri i kembes?
14) numri i preferuar?
15) nga se ke frike?
16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh?
17) filmi i preferuar?
18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?
19) cfare ka poshte shtratit tend?
20) nje vend ku do te pelqente te shkoje?
21) det apo mal?
22) ke frike nga vdekja?
23) ne c'ore shkon ne shtrat?
 

Megg

Carpe Diem
1) sa eshte ora? shife vet :D
2) emri? Megi
3) datelindja (pa vitin po te doni)? 15.01
4) shenja e oroskopit? Bricjapi
5) je i/e dashuruar? Po :D
6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt) Po
7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare? Po :/
8) ke bere ndonjehere aksident me makine? Vetem ne enderr :p
9) ke patur ndonjehere frakture? Smaj nmend gje
10) pepsi apo coca? Pepsi
11) ke besim te miqte e tu? Jo verberisht , por kamm
12) ngjyre e preferuar per te brendshmet? AHhahahah Blue
13) numri i kembes? 37
14) numri i preferuar? numri i kesaj pytjes..:D,,Ka qene mosha me ebukur per mua "14"
15) nga se ke frike? Nga Zoti
16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh? Te shkoj ne banjo :p
17) filmi i preferuar? Sweet November, A Walk to remember :)
18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?Korrniza me foto ,
19) cfare ka poshte shtratit tend? Ndonje rrobe :p Tapet..:p
20) nje vend ku do te pelqente te shkoje? Argjentine
21) det apo mal? Dettt
22) ke frike nga vdekja? Po :(
23) ne c'ore shkon ne shtrat? 11+
 

joetisti_

Locus omnem
1) sa eshte ora? shife vet :D
2) emri? Megi
3) datelindja (pa vitin po te doni)? 15.01
4) shenja e oroskopit? Bricjapi
5) je i/e dashuruar? Po :D
6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt) Po
7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare? Po :/
8) ke bere ndonjehere aksident me makine? Vetem ne enderr :p
9) ke patur ndonjehere frakture? Smaj nmend gje
10) pepsi apo coca? Pepsi
11) ke besim te miqte e tu? Jo verberisht , por kamm
12) ngjyre e preferuar per te brendshmet? AHhahahah Blue
13) numri i kembes? 37
14) numri i preferuar? numri i kesaj pytjes..:D,,Ka qene mosha me ebukur per mua "14"
15) nga se ke frike? Nga Zoti
16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh? Te shkoj ne banjo :p
17) filmi i preferuar? Sweet November, A Walk to remember :)
18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?Korrniza me foto ,
19) cfare ka poshte shtratit tend? Ndonje rrobe :p Tapet..:p
20) nje vend ku do te pelqente te shkoje? Argjentine
21) det apo mal? Dettt
22) ke frike nga vdekja? Po :(
23) ne c'ore shkon ne shtrat? 11+
Megg flm per pergjigjet dhe per humorin :) pergjigje te papara te te gjitha intervistat. Bravaaaaaaaaa :)
 

mirdita

Papirus rex
Interviste e re per: Sonia/mirdita/Iliro/Megg/Sweety el/
1) sa eshte ora?
2) emri?
3) datelindja (pa vitin po te doni)?
4) shenja e oroskopit?
5) je i/e dashuruar?
6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt)
7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare?
8) ke bere ndonjehere aksident me makine?
9) ke patur ndonjehere frakture?
10) pepsi apo coca?
11) ke besim te miqte e tu?
12) ngjyre e preferuar per te brendshmet?
13) numri i kembes?
14) numri i preferuar?
15) nga se ke frike?
16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh?
17) filmi i preferuar?
18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?
19) cfare ka poshte shtratit tend?
20) nje vend ku do te pelqente te shkoje?
21) det apo mal?
22) ke frike nga vdekja?
23) ne c'ore shkon ne shtrat?
1)Ora tani esht 22:22.
2)Mirdita.
3)13.05.
4)Demi.
5)Po.
6)Po si jo..
7)Po dhe ende dashuroj.
8)Jo kurr,dhe ishalla nuk me ndodh kurr ne jet.
9)Po
10)Coca-Cola.
11)Mendoj se po.
12)Blu and White.
13)37.
14)Kam numrin time te preferuar numrin 13 sepse kam lindur ne kete numer,
15)Nga Zoti.
16)Si te vishem.
17)Nuk kam ndonje film te preferuar,filmat te mi te preferuar jan ata romantik.
18)Nje korniz me nje familje te lumtur.
19)Asgje qilim.
20)Paj ne Paris pasi qe esht vendi i te dashuruarve.
21)Det pasi qe me pelqen shum noti.
22)Jo ajo na vije nje her ne jet,nuk kam frik aspak,nje her do vdesim dhe kaq.
23)Ne oren 23:00 e rrall ne oren 24:00.
Faleminderit per intervisten Joetisti_
 

joetisti_

Locus omnem
1)Ora tani esht 22:22.
2)Mirdita.
3)13.05.
4)Demi.
5)Po.
6)Po si jo..
7)Po dhe ende dashuroj.
8)Jo kurr,dhe ishalla nuk me ndodh kurr ne jet.
9)Po
10)Coca-Cola.
11)Mendoj se po.
12)Blu and White.
13)37.
14)Kam numrin time te preferuar numrin 13 sepse kam lindur ne kete numer,
15)Nga Zoti.
16)Si te vishem.
17)Nuk kam ndonje film te preferuar,filmat te mi te preferuar jan ata romantik.
18)Nje korniz me nje familje te lumtur.
19)Asgje qilim.
20)Paj ne Paris pasi qe esht vendi i te dashuruarve.
21)Det pasi qe me pelqen shum noti.
22)Jo ajo na vije nje her ne jet,nuk kam frik aspak,nje her do vdesim dhe kaq.
23)Ne oren 23:00 e rrall ne oren 24:00.
Faleminderit per intervisten Joetisti_
Shume shume pergjigje te bukura mirdita. Flm per pergjigjet.
 

joetisti_

Locus omnem
;)
Flm per intervisten se harrova,,edhe mthuj si me t'thirr per shkurt se su mesova kurr me kyt emrin.....bla bla blaa....;)
:) asgje. Une te falenderoj shume ty dhe te gjithe per pergjigjet. Shkurt me thirr "Jo"(me 'J' te madhe). Nuk besoj se ngaterrohet me jo(mohuese ndonese ate kuptim ka) sepse do te kuptohet nga konteksti. Ne te kundert, do te te pyes ;)
 

Sweety el

Locus omnem
1) sa eshte ora?10:30
2) emri?Ana
3) datelindja (pa vitin po te doni)?13 janar
4) shenja e oroskopit?bricjapi
5) je i/e dashuruar?po
6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt)po
7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare?po
8) ke bere ndonjehere aksident me makine?jo
9) ke patur ndonjehere frakture?jo
10) pepsi apo coca?te dyja
11) ke besim te miqte e tu?deri diku jo shume
12) ngjyre e preferuar per te brendshmet?te zeza ose lejla
13) numri i kembes?38
14) numri i preferuar?10
15) nga se ke frike?nga asgje dhe askush
16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh?ti them te dua
17) filmi i preferuar?plot
18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?oren
19) cfare ka poshte shtratit tend?tapet

20) nje vend ku do te pelqente te shkoje?paris
21) det apo mal?det
22) ke frike nga vdekja?jo e pres kurdo qe te vije
23) ne c'ore shkon ne shtrat?ne oren 22:30 por edhe me vone
 

joetisti_

Locus omnem
1) sa eshte ora?10:30
2) emri?Ana
3) datelindja (pa vitin po te doni)?13 janar
4) shenja e oroskopit?bricjapi
5) je i/e dashuruar?po
6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt)po
7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare?po
8) ke bere ndonjehere aksident me makine?jo
9) ke patur ndonjehere frakture?jo
10) pepsi apo coca?te dyja
11) ke besim te miqte e tu?deri diku jo shume
12) ngjyre e preferuar per te brendshmet?te zeza ose lejla
13) numri i kembes?38
14) numri i preferuar?10
15) nga se ke frike?nga asgje dhe askush
16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh?ti them te dua
17) filmi i preferuar?plot
18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?oren
19) cfare ka poshte shtratit tend?tapet

20) nje vend ku do te pelqente te shkoje?paris
21) det apo mal?det
22) ke frike nga vdekja?jo e pres kurdo qe te vije
23) ne c'ore shkon ne shtrat?ne oren 22:30 por edhe me vone
Flm per pergjigjet Sweety el :)
 

Sonia007

Papirus rex
Interviste e re per: Sonia/mirdita/Iliro/Megg/Sweety el/
1) sa eshte ora?
2) emri?
3) datelindja (pa vitin po te doni)?
4) shenja e oroskopit?
5) je i/e dashuruar?
6) te pelqen vetja ne brendesi?(ne shpirt)
7) ke dashuruar ne ate pike sa ke qare?
8) ke bere ndonjehere aksident me makine?
9) ke patur ndonjehere frakture?
10) pepsi apo coca?
11) ke besim te miqte e tu?
12) ngjyre e preferuar per te brendshmet?
13) numri i kembes?
14) numri i preferuar?
15) nga se ke frike?
16) gjeja e pare qe mendon kur zgjohesh?
17) filmi i preferuar?
18) cfare ka te varur ne murin tend te dhomes?
19) cfare ka poshte shtratit tend?
20) nje vend ku do te pelqente te shkoje?
21) det apo mal?
22) ke frike nga vdekja?
23) ne c'ore shkon ne shtrat?
1)Oren e ke 3:30
2)Sonia(ne certifikate) Anastasia...Anna shkkurt(ato qe besojne ne fe)(Pagezim)
3)5 dhjetor
4)Shigjetari shenja e zjarrit
5)Jo ende
6)Po po nuk plq veten kush do me plq?
7)Jo,asnje nuk ka aq vlere sa te meritoje lotet e mia(dhe te asnje vajze ne toke)
8)Jo
9)Jo
10)Pepsi
11)Jo shume 40% max,60% shoqja ime e ngushte
12)E kuqe
13)38
14)nr i preferuar 5
15)Nga asgje
16)Shkollaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
17)Arrivare al cielo(sabrina ferilli)
18)Foto dhe Postera
19)Asgje ceshte kjo pyetje
20)Ne Aleksandri
21)DETTTTTTTTTT
22)Jo,kur te vi mire se te vi!
23)Zakonisht kur jam ne shkolle ne oren 3:00 te nates se kam per te mesuar
Flm per intervisten ishte sh sh e bkr :)
 

Sonia007

Papirus rex
per sonian007
1.Ku je tani?
2.Sa % rendesi i jep forumit?
3.Kush eshte Megi e vertet?
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
7.Ngjyra preferuar?
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë?
9.Cfarë te motivon te ecesh perpara?
10.Ca lloj muzike degjon me teper?
11.Te pëlqen te udhetosh?Nqs po ku ke shkuar?
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
13.Ke të dashur?
14.Di te patinosh mbi akull?
15.Ne një zenke midis 2 shoqeve ,si reagon?
16.Cila lule te pëlqen me teper?
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
18.New Yourk apo Paris?
19.Si tu duk intervista?
1)Ne shtepi
2)30%
3)Sonia e vertet eshte ajo ne jeten reale kurse keto ketu jane thjesht mendimet e mia
4)Paraja sigursht qe eshte shume e rendesishme,jam mesi i arte nuk abuzoj por as konservoj
5)Nje person qe me kupton dhe nuk me gjykon.
6)Po
7)E KUQJA :)
8)E mprehte,Inteligjente,Krenare,E guxmishme,me temperament te nxehte(gjaknxehte),kokeforte,amicioze dhe me kane thene shume here arrogante,e dashur dhe e qeshur
9)Endrrat, familja dhe njerzit q sme duan
10)R&B,Hip Hop
11)POOOOO shumeeee.Ne Paris,ne Greqi(Athine,Janine,Selanik) dhe ne Rome dhe Bari
12)Dicka e thjeshte me shume ndenje
13)Jo :)
14)Shkojj po jo shume
15)I flas te dyjave dhe mbaj nje qendrim
16)Trendafili i kuq
17)Kot ky tashi :p
18)Asnjera Londer :) PaAris dhe me pas New york
19)E papare <3
 

joetisti_

Locus omnem
10Q per pergjigjet Sonia. Edhe ato ishin shume te bukura. Pergjigjet jepini duke e marre me copy materianlin sic e bejne disa se lexohet me lehte. Por edhe keshtu shume mire eshte :) Po shkruaj edhe nje tjeter. Po per mua se mos beni ndonje ju :p
 

Sonia007

Papirus rex
10Q per pergjigjet Sonia. Edhe ato ishin shume te bukura. Pergjigjet jepini duke e marre me coppy materianlin sic e bejne disa se lexohet me lehte. Por edhe keshtu shume mire eshte :) Po shkruaj edhe nje tjeter. Po per mua se mos beni ndonje ju :p
Waaa po une sbej per gazetare :p
 

joetisti_

Locus omnem
Interviste e re per: Sonia/mirdita/Megg/Sweety el/Iliro.
1) je gati per intervisten?
2) i/e hapur apo i/e mbyllur(karakter)?
3) kengetari/ja me i/e mire i shqiperise etnike?
4) ke kafshe shtepiake?
5) i/e sinqerte apo geshnjeshtar/e?
6) ngjyra e preferuar?
7) pro abortit?
8) do te kopjoje ne nje provim?
9) me thuaj 6 gjera qe do te merrje me vete ne nje ishull te pabanuar?
19) do te vrisje nje person po te dije se s'do te te kapnin kurre?
20) xheloz/e per partnerin?
21) beson ne dashuri me shikim te pare?
22) film vizatimor i preferuar?
23) te tradhtosh apo te tradhtohesh?
24) e cileson veten te zgjuar?
25) sa femije do te kesh?
26) nese i ke emrat qe do t'u vije femijeve?
27) do t'i rrihje ndonjehere femijet?
28) dimer apo vere?
29) je egoist/e?
30) makine apo motor?
31) frut i preferuar?
32) lende e preferuar ne shkolle?
33) vendi ku ndihesh me mire?
34) nje person qe i beson verberisht?
35) ke dale ndonjehere ne tv?
36) je krenar/e?
37) je hakmarres/e?
38) lenden qe urreje ne shkolle?
39) ke menduar ndonjehere vetvrasjen?
40) zilja e celularit tend?
41) ne c'moshe e ke dhene puthjen e pare?
42) cilat gjuhe flet?
43) aktore e preferuar?
44) ke shkuar ndonjehere te psikologu?
45) e ke shkelur ndonjehere ligjin?
46) cfare do t'u thuash njerzeve qe do te lexojne kete interviste?
 

Sonia007

Papirus rex
Interviste e re per: Sonia/mirdita/Megg/Sweety el/Iliro.
1) je gati per intervisten?
2) i/e hapur apo i/e mbyllur(karakter)?
3) kengetari/ja me i/e mire i shqiperise etnike?
4) ke kafshe shtepiake?
5) i/e sinqerte apo geshnjeshtar/e?
6) ngjyra e preferuar?
7) pro abortit?
8) do te kopjoje ne nje provim?
9) me thuaj 6 gjera qe do te merrje me vete ne nje ishull te pabanuar?
19) do te vrisje nje person po te dije se s'do te te kapnin kurre?
20) xheloz/e per partnerin?
21) beson ne dashuri me shikim te pare?
22) film vizatimor i preferuar?
23) te tradhtosh apo te tradhtohesh?
24) e cileson veten te zgjuar?
25) sa femije do te kesh?
26) nese i ke emrat qe do t'u vije femijeve?
27) do t'i rrihje ndonjehere femijet?
28) dimer apo vere?
29) je egoist/e?
30) makine apo motor?
31) frut i preferuar?
32) lende e preferuar ne shkolle?
33) vendi ku ndihesh me mire?
34) nje person qe i beson verberisht?
35) ke dale ndonjehere ne tv?
36) je krenar/e?
37) je hakmarres/e?
38) lenden qe urreje ne shkolle?
39) ke menduar ndonjehere vetvrasjen?
40) zilja e celularit tend?
41) ne c'moshe e ke dhene puthjen e pare?
42) cilat gjuhe flet?
43) aktore e preferuar?
44) ke shkuar ndonjehere te psikologu?
45) e ke shkelur ndonjehere ligjin?
46) cfare do t'u thuash njerzeve qe do te lexojne kete interviste?
1)Une jam gjithmone gati!
2)I hapu(shume tip social)
3)Alban Skenderaj
4)Po nje qen(Porki) kam edhe dy te tjere(qen:Xheku dhe Koki)
5)Varet
6)E kuqja :)
7)Vetem ne rastet kur eshte spontan dhe komplikime(kunder ato qe jane me deshire)
8)Skam nevoje
9) 6 libra :)
19)Po :p
20)POOOOO,jam shume xheloze si tip ne pergjithesi
21)Noshta,por jo plotesisht e bindur
22)Simpson
23)Te tradhetoj
24)Ma kane thene edhe te tjer :p
25)2 cuna :)
26)Rene dhe Viktor
27)Jo(ndonje dacke edhe mundet :p)
28)Dimer
29)Po por me shume ambicioze do te thoje
30)Makine te kuqeeee
31)Molla
32)Historia
33)Krevati imee
34)Asnjeriu
35)Po
36)POOOOOOOOOOOOOO
37)POOOOOOOOOOOOOO
38)Nuk urrej asgje,por m plq me pak fizika
39)Jo
40)La Bambola
41)--------
42)Anglisht,Italisht,Frengjisht,Shqip,Spanjisht dhe pak Greqisht dhe Turqisht :p
43)Natalie Dormer
44)Jo
45)Jo ne kuptimin e pare te fjales
46)Fjala e pamundur eshte nje fjale qe gjendet ne fjalorin e frikacakeve!
 

joetisti_

Locus omnem
1)Une jam gjithmone gati!
2)I hapu(shume tip social)
3)Alban Skenderaj
4)Po nje qen(Porki) kam edhe dy te tjere(qen:Xheku dhe Koki)
5)Varet
6)E kuqja :)
7)Vetem ne rastet kur eshte spontan dhe komplikime(kunder ato qe jane me deshire)
8)Skam nevoje
9) 6 libra :)
19)Po :p
20)POOOOO,jam shume xheloze si tip ne pergjithesi
21)Noshta,por jo plotesisht e bindur
22)Simpson
23)Te tradhetoj
24)Ma kane thene edhe te tjer :p
25)2 cuna :)
26)Rene dhe Viktor
27)Jo(ndonje dacke edhe mundet :p)
28)Dimer
29)Po por me shume ambicioze do te thoje
30)Makine te kuqeeee
31)Molla
32)Historia
33)Krevati imee
34)Asnjeriu
35)Po
36)POOOOOOOOOOOOOO
37)POOOOOOOOOOOOOO
38)Nuk urrej asgje,por m plq me pak fizika
39)Jo
40)La Bambola
41)--------
42)Anglisht,Italisht,Frengjisht,Shqip,Spanjisht dhe pak Greqisht dhe Turqisht :p
43)Natalie Dormer
44)Jo
45)Jo ne kuptimin e pare te fjales
46)Fjala e pamundur eshte nje fjale qe gjendet ne fjalorin e frikacakeve!
Flm per pergjigjet e bukura dhe gatishmerine :)
 

Sonia007

Papirus rex
S'besoj se eshte ashtu, megjithate edhe avokatet bejne pyetje te bukura dhe interesante :)
1-Emri i vertet
2-Emri qe do te deshiroje te kishe
3-Perse vlen jeta jote?
4-Kush mund te jete misherimi yt?
5-CFARE te ben ty te ndryshem nga te tjeret
6-Personi qe vleresoj me shume ne jete?
7-Partneria ideale per ty....
8-Sa beson tek njerzit
9-3 cilesi qe zotron dhe 3 qe te mungojne
10-Personi qe adhuron
11-Cfare vlerson tek nje njeri
12-A e ben dot diferencen ne shoqeri
13-Cfare vleron tek femrat(ne pergjithsesi)
14-Dicka qe mund te te bej te lumtur
15-Sa vlen per ty krenaria
16-Qendrimi yt kur dy njerz zihen
17-Mottoja jote ne jete
18-Arsyeja jote e ekzistences?
Nuk e di por uroj mos te le nam ;)
 
Top