Ja Dhe Gentiani_Uk

Gentiani1

Primus registratum
Ja Dhe Gentiani_Uk

hi se pari dua tju pershendes ju te gjith patriota uroj te jeni mir te gjith shkodran se jemi vendi ma i mir ne shqiperi forca vllaznia un banoj ne londer jam 17 vjec studjoj per kompjuter kam 3 vite ne angli jam shkoran per jet ju pershendes /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mostro

Putraku
Re: Ja Dhe Gentiani_Uk

te paskan rrejt keq o gentiono!!!venin e pare m rrepublik e zejme neve bolensit masnej vini juve!!xhithesesi pershnetje ka vlora iherazi!!!

ho mer gentiono mo dhe tina se me dul ka menja!!ku e kena nrit flamunin per her te par ne mer bab?
ne vlon pra mo!!hakce hakce m çole!!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Endri Kalaj

Primus registratum
Re: Ja Dhe Gentiani_Uk

E di se e keni Ngrit flamurin ju te paret por lexoje historine se si e keni ngrit ju. Ju e keni ngrit se ishte e pushtuar nga serbet dhe Durresi ne rrezik pushtimi. pastaj ne Vlone erdhi i gjithe veriu me ne krye Luigj Gurakuqin e Isa Boletinin per me e ngrit flamurin se ju nuk ishit te zotet.
:rockband: :rockband: :ro
 

ildi

Primus registratum
Re: Ja Dhe Gentiani_Uk

Po cben ti o vlora,cthua ti o nipce.po ju e vollet flamurin dhe shkuat dhe e ngritet atje qe tju dilte nami po luften ne e beme qe e fituam pamvaresine
dhe pa ofendim por ne jemi te paret pastaj jeni ju
jo vetem ne trimeri por ne te gjitha fushat.por mos u merzit se do te behet me mire. :thumbsup: :thumbsup:
 

Alba_Hacker

Primus registratum
Re: Ja Dhe Gentiani_Uk

Pershendetje Te Gjith Shkodranev Ku Do Ne BOT Qe Jan. /pf/images/graemlins/smile.gif
Un Jam Armando Nga Shkodra [ Kiras ]
Jetoj Ne East London Qe 6 Vite /pf/images/graemlins/smile.gif Jam Futbollist:)
Me Respekt Nga ^ArMaNDo^ S h k o d r a n i
 
Top