Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

Al-Punk

Still here
Ngjyra e kuqe si rilindja lal
Ne fund te faqes poshte majtas, ka nje ShqiperiaNew. Po klikuat aty, mund te modifikoni ngjyrat e forumit (Theme). Kemi te kuqe per kamunistat, dhe blu per demokratet e gri per LSI. Zgjidhni ke te deshironi.
 

SNAP

Papirus rex
Ne fund te faqes poshte majtas, ka nje ShqiperiaNew. Po klikuat aty, mund te modifikoni ngjyrat e forumit (Theme). Kemi te kuqe per kamunistat, dhe blu per demokratet e gri per LSI. Zgjidhni ke te deshironi.
Nuk e shikoj kete ShqiperiaNew qe ta bej faqen Bluuuuuuuu
 

Roberto_uk

Valoris scriptorum
Me vin mesazhe po si lexoj dot mban Njeri mend si ishte aj app qe Duhet Te download Te lexoj mesazhet ?
 

Dreamer

Under the Dome
Me leje chati pse nuk funiziona nga celi?
Mirabel e nderuar, nqs lexon me siper ke nje Udhezim te detajuar sesi mund te perdorni chattin e forumit nga Smartphone Android/Apple e jo vetem
Per cdo paqartesi na shkruani e do ju sqarojme ne cdo detaj.
Rrespekte
 

Dreamer

Under the Dome
Po me flet sikur do te ecesh 180 km/h ne pantofla, pertej shakase hidhi nje sy udhezimit siper e me thuaj ku has probleme.
 

Mirabel

Locus omnem
Edhe i pytje ket kontentin e forum kush ka qene qe e ka bo , se deri me sot se kisha degju ket fjalen "lajmburime" lol
 

Mirabel

Locus omnem
Samsung galaxy 3
update i fundit i versionit 4.2.2
Tashi udhezimin me sa pashe ishte me shkarku ate programin ...dhe ate se du
behet ndryshe?
Psh si ta bej pamje destop e jo mobile
kte ma thu dot?
 

Dreamer

Under the Dome
Po !
Tek browser i tel qe perdor e kam edhe te shkruajtur tek udhezimi beje Request Destop Mode tek Setings ose Impostazioni dhe pastaj tek menu siper e tel jo tek ajo e Browser beje te "rrotullohet" display i cel edhe sdo kesh problem..
Posto nqs ja arrite ta besh
 

Mirabel

Locus omnem
Uffff shyqyr e hoqa qafe. Ok e bera "request destop site " dhe me ne fund iku pop up ...dmth zbulova kush me kishte shkrujt.
rrofsh
 
Top