....ju pelqejne tatuazhet....

rovena

Primus registratum
....ju pelqejne tatuazhet....

Mua do me kishte pelqy shume nje tatuazh i vogel ne sup..por e di se e kam te pamujtun per ta ba..
opinioni,familja..bla bla.....
Po ju ju pelqejne tatuazhet?? nese po,ku do ju pelqente ta benit...edhe cfare????
 

Eraldi

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Mua me pelqen te kam nje tato tek shpatulla dhe do ta bej me nje ujk qe ka nga mbrapa henen deh disa pem e ka nje shok i imi keshtu dhe mua me pelqen shume dhe me mire nje tato per ty do te ishte sikur ta beje pak poshte kethizes edhe kur e len barkun jashte do te duket shume bukur. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Mua me pelqejne shume. Kur isha ne plazh kam bere nje trendafil te vogel ne kembe. Edhe tre zemra shume te vogla mbi krah. Por nga ato qe hiqen pas nje muaji.

Nje tatuazh qe te rrije tere jeten si shenje .....ncuk .....kurre.
 

LEA

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

ne moshen 16 vjecare, me mori koka ere dhe u njollosa per gjithe jeten. pasojat: dy tatuazhe, nje te krahu i djathte dhe nje tjeter... me nje vend tjeter. /pf/images/graemlins/laugh.gif

ngjajne bukur tatuazhet, sa je i ri dhe e ke lekuren e fresket por kur plakesh e ke shpresen vetem tek rrezet lazer pastaj.
 

ElenaTrojes

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Po Avash mi Lea se nuk je plakur akoma...ai te krahu i djathte te duket si i vizatuar...ahahah /pf/images/graemlins/laugh.gif Te fala A-se... :sleep:
 

Eraldi

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Ej po per cfar merziteni shijo momentin sa je e re pastaj kur do te plakesh futia vetes pse do te rrish te degjosh nipin qe te thote nena me jep pensionin un jo keshtu qe futja vetes me mire sa te tallen kalamojte me ty se keshtu bejme ne me gjyshet tona.
 

Edi21

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

tatute ata qe i kan me shentet ti bajen , ata qe si kan kurr mos me pate.
tatute me pelqejen kur i shikoje tek te tjeret /pf/images/graemlins/tongue.gif sa po filloje tek vetja ti mendoje me njeher stomakun ma trazojen :tipsy:
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

ME PELQEIN TEK FEMRAT KURSE TA KEM VET NUK ME PELQEN DHE JU FEMRA BENI NJE TATUAZH SE JU SHKON SHUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.SIDOMOS TEK KEMBA DHE TEK KERTHIZA NJE MIRINMANG........ :cool: :rockband:
 

moonlight

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Kam dashur per nje kohe te beja nje tatuazh (nje pellumb te vogel) ne fund te belit ne te majte, por s'pata shume guxim e tani sikur me ka ikur nga qejfi idea.
Nuk para me terheqin dhe aq.
 

blackpimp

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Gjithmon kam dashur te bej nje tatuazh ne krahun tim te djath, diqka si ndonje shenje me domethenie te rendesishm per mua.. mirpo pasi kam biseduar me disa shoqe dhe shoke ashtu kur ka rene rasti, disa me ka thene se "Nese ben tatuazh mbetesh PA IMAM" t'ju them te drejtet as qe e kam kuptuar kete fjal edhe aq, por mendoj se ka te bej me fen muslimane ose diqka te tille, problem i vetem edhe qe ketu ne Prishtine nuk besoj qe ka ndonje vend ku mund te besh tatuazh, se paku une nuk kam pare asnje deri sot perndryshe do ta beja, mirpo do te beja tatuazh me ngjyra...
 

white power

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Yll vendi ma i bukur i femrave per totuazh eshte
siper vitheve,po ta bash aty ne ate pjese nuk do te pendohesh se femrave aty u ka ma shume hije,e kur te plakeni do te jete kohe tjeter.... nuk do ti shikoje kush me ato gjera.
 

karamel

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Tatuazhin e kam pak si poshte barkut nga ana e djathte, eshte nje simbol egjipsian!
cunat e pelqejne zakonisht, biles eshte shume sekse per gocat qe i mbajne pantallonat e varme si mua!
 

Princesha

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Edhe mu me pelqejn tatuazhet,vendet do te ishin ne sup/ne shpatull/pak siper shputes ne te djathte/ne zonen e dekoltes ose posht belit ne pjesen e mbrapme.

Por nuk guxoj ta bej se kam frik se do te me merzitet dhe do behem pishman qe e bera.
 
Top