KARTOLINA E FORUMIT

scadarsko

Locus omnem
Postimet e ketyre antareve po e mbajn forumin, sidomos ato qe kan qen vite me par te rregjistruar, apo fondatoret e chatit etj etj
Po mos te ishin ato dhe forumi sdo perparonte,iken ato jemi ne do mundohemi te mbajme stafeten deri nje dite(kur te merzitemi ):lojacak::lojacak: cdo gje me radhe !
 
Top