KEnga qe po degjoni ne keto momente eshte

Airbourne

Papirus rex
Maya Fadeeva ist.................. eine russisch-deutsche Sängerin!
Maya Fadeeva erlangte 2015 am Conservatorium Maastricht, den..... BACHELOR of MUSIK (ka pas mik m´duket) im JazzGESANG.
MAYA FADEEVA ....GEWANN 2012 den JazzTube-Wettbewerb Bonn.


FAZIT eshte apo i BIE..... Musik die unter die Haut geht, da sie vom Herzen kommt.

GRANDE.....se do lujne....franZUSKAT me kombin me KOT(mbas atyre me flamur)

Airbourne.
 

Airbourne

Papirus rex
ME....13.07.2018 eshte dite....FATI.
Ne GJERMANI
PS: ne ato trojet me flamur ...SHKRUESI nuk mban PIKE pergjegjesie.
GREATE.

Shtese: JEVGJIT si ...DHJES.
 

Airbourne

Papirus rex

BEBUSHA....


39 VJET HISTORI.

No stop signs, speed limits, nobody's gonna slow me down!

RIP.

AproPO....disa i akuzuan per mesazhe konspirative satanike,ndersa KITARRISTI....e kqyrni titullin e KRYEVEPRES si TITULLOHET????E keni para hundes,Vesheve,qorra apo siper ne krye,ju LLAPAQENER(shtese e imja).

102453_Bon_Scott_ACDC.011c6919.jpg 102458_77b0b45bd10146febec7262bc8967dfb.d720fc64.jpg
 

Airbourne

Papirus rex

FAZIT....... Die klangliche Verbindung zwischen den Bands, die als Nu Metal bezeichnet werden, ist meist ein simples >>>>>>> groovendes Riff, welches= den Song im Großen und Ganzen ausmacht.
TSCHYSS.
 

Airbourne

Papirus rex
Marka e tyre apo shopping si ska te tjere...Italo-Western-Gothic-Style par excellence.


Per NEPHLIM....kqyrni wikipedia.

Diten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex
.
the-sisters-of-mercy-1492562331.03.2560x1440.jpg

Ai me shqiponje ka mbaruar per matematik dhe informatik,ndersa KAPO eshte...NEPHILIM.Ky emer vjen ose e ka prejardhjen nga mitologjia hebraike dhe ka kuptimin....BASTARD i rritur nga ENGJEJT dhe dykembeshit,me aftesi jashtetokesore ose ALIEN.

GRANDE.
 

Airbourne

Papirus rex

Pyetje 1.000$....ku qendron dallimi midis nje gabeleje ka Dibra,dhe nje bythziu ka Skrapari???

Si ndihme....nuk ka pasur ne te dyja krahinat.


Naten e mire.
 
Top