Konfirmohet, Rita Ora në panelin e “The Voice of UK” (Foto)

BeRaTsi_MiZeRje

Aktivist i AlbForumiRita Ora ëshët konfirmuar si pjesë e panelit vlerësues të edicionit britanik të spektaklit “The Voice of UK”.
Këngëtarja me prejardhje shqiptare do të jetë aty krahas emrave të mëdhenj të muzikës botërore, si Tom Jones, Will.i.am dhe Ricky Wilson.Rita Ora vjen në spektakël si pasardhëse e dy këngëtareve, Kylie Minogue dhe Jessie J, duke qenë kështu edhe tranierja e vetme femër në panelin e jurisë për vitin 2014.Ajo është shprehur se ndihet e entuziazmuar që tashmë do të jetë pjesë e kësaj jurie, spektakël ky që do të transmetohet çdo të shtunë në mbrëmje në Britani.

 
Top