Kosova, Kundërshtari I Vetëm I Kombëtares Në Nëntor

Agjenti_007

Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres
Anëtar i Shtabit
1446408189tifo-kuq.jpg
Kombëtarja Shqiptare Sipas Të Gjitha Gjasave Do Të Luaj Vetëm Një Miqësore Në Datat E Lira Të Nëntorit. Kuqezinjtë Do Të Udhëtojnë Në Prishtinë Për T’u Përballur Me Kosovën.

Kosovë-Shqipëri Pritet Të Luhet Më 17 Nëntor, Pas Kërkesës Së Bërë Nga Federata E Futbollit Të Kosovës pas triumfit të kuqezinjve në Armeni. Kjo ndeshje do të kthehet në një festë të madhe të të gjithë shqiptarëve pas kualifikimit historik në Europianin e Francës.

Fillimisht u përfolën edhe përballje miqësore me Poloninë dhe Kroacinë, ndërsa Finlanda nuk ka preferuar të udhëtojë drejt Shqipërisë, duke bërë që bisedimet të shkojnë drejt bllokimit.

Ndërkohë, në miqësoren e Prishtinës Kombëtarja do të ketë shumë risi, mes të cilëve edhe Milot Rashica e Rey Manaj, të cilët aktivizohen me Vitessen, respektivisht Interin.
 

Airbourne

Papirus rex
LOKAJ OFENDON RËNDË KOMBËTAREN SHQIPTARE: UNE NUK I DUA ATA O VLLA.

Komentatori i njohur, Andin Lokaj ka bërë një deklaratë të çuditshme pak para ndeshjes historike Angli – Kosovë.

Lokaj deklaroi se nuk e do Kombëtaren e Shqipërisë dhe se e do vetëm të Kosovës. Këtë deklarat ai e tha në emisionin “Imazh” në Radio Televizionin e Kosovës, ku edhe është i punësuar transmeton Insporti.com.

“Unë nuk e dua Shqipërinë o vlla, e dua Kosovën. Këto janë sene të babadimrit. Kosova e ka kombëtaren e vet, e ka shtetin e vet dhe e ka flamurin e vet”, deklaroi Lokaj.

Shenimi i AIRBOURNE....e para ti KLYSH SERBIC,kujt i RRUHET per nje GOVNA si ty.

E dyta: kur te vish ne Shqiperi qe te nxjerresh ate bycen e palare ne det,INSHALLAH del noi polic shqiptar dhe ti THY KRYET.

ti PISANJOS do SERBIN APET dhe rri SHUME CIU.

Vllazen UNE-tyna....seni,GENI dhe SPERMA e serbit!!!!

Llaku noq....komb pa fare.
 
Top