Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

C'hyjne tek muzika? Pyetje e bukur. Me sa duket paskam harruar qe qenka vetem per muzike. Nejse gjera qe edhe behen /pf/images/graemlins/laugh.gif

Hmm po sa shpejt qe i gjeni! SkinArt me duket se shikon "properties" dhe i merr emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif .

Pa mi gjeni i cik keto te tjeret.

Good luck and don't cheat! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Fillimisht postuar nga SkinArt:
[qb] Rod Stewart Avrili vogel & i madhi Luis Amstrong
ato qe kane emrat shifen

mos harroni kur postoni fotot mundesisht merrini nga web qe skan add poshte propeties se ca u pa pastaj gjehen kollaj [/qb]
GoodBoy kliko tek numri 2 i kesaj teme dhe lexo postimin tim qe eshte dhe ne citim
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

2 po 2 Nuk dorzohemi lehte
Dj no comments e ke poshte
e para Angelina Jolie /pf/images/graemlins/tongue.gif :eek:
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

OneWingedAngel per ty hyn ne mesjete hap nje teme dhe futi nje te transferuar atje
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

1 - Gabim
2 - Gabim
3 - OK

SkinArt /pf/images/graemlins/tongue.gif

Pa shtrydhe i cik menjen :eek:

Tani ato te tuat jane:
1 - Shania Twain
2 - AC/DC
3 - Rod Stewart :eek:
4 - ? (no comment)
5 - Jeanette Biedermann

/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Goodboy /pf/images/graemlins/tongue.gif nuk eshte Rod po Ian Gillan i Deep Purple ne 2002 te tjerat /pf/images/graemlins/laugh.gif i gjete
 

champaign girl

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

1. Courtney Love
2. Sheryl Crow
3. Tori Amos
4. Madonna
5. Alanis Morisette
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Ato te lart spo i gjen njeri?
Ok last chance se po i gjej vete.


time is up

1. Madona
2. DJ Tiësto
3. 2 PO 2 (u gjet me lart)

Thanx for playing with us.

Next...

Guess Who!?!?!?!? /pf/images/graemlins/blush.gif :eek:
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

3 Linkin Park
2 Busta Rhymes
1 Desmond Dekker < - :eek:
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Madonen tek foto jote skisha me e gjet kurre
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

/pf/images/graemlins/laugh.gif 2 i ke gjet.
1- Mr. Phillips - Who wanna make Chi CHing

Per Madonen as vet nuk po e njifja ne fillim. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

ReBeL

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Ej
A mund te me ndihmoj dikush te vendos nje foto nen emrin tim.
FLM!
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Nuk po i gjen njeri ato fotot lart? Edhe 1 dite kohe keni para se ti gjej vet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top