Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

ana tutulani

Primus registratum
Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

Me ne fund dhe kengetaret shqiptar po bejn videoklipe.A duhen seleksionuar nje pjese e tyre ne TV a po jo? /pf/images/graemlins/blush.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

. Jetës sonë (feat 2 PAC) -- 2 DIE 4 :thumbsup:
 

crazy

Primus registratum
Re: Kush videoklip shqiptar ju pelqen me shume

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] . Jetës sonë (feat 2 PAC) -- 2 DIE 4 :thumbsup: [/qb]
eshte fantastik.
 
Top