Ne kerkim te kengeve...

ujku81

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

Kengen e kam une, po si ta marresh ti as qe ja kam idene. /pf/images/graemlins/wink.gif Se per upload vlen ajo qe eshte thene me siper, jena n'Shqipri dhe te hik truri me upload noj gjo. Edhe videot/kenget e Djepit mezi i shof....internet here sucks. /pf/images/graemlins/mad.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

Dini gje si quhet nje kenge qe e kendon nje goc "edhe deti ka shume po nuk ngopet (me duket se ngopet eshte fjala ) ,edhe qielli ka shume yje..etj etj

ja ka ndonjeeri idene? eshte kenge dashurie.
 

olololol

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

DUA te me gjeni nje kenge per Flamur Pisli se maj mend mire ai cuni nga Burreli qe mori peng autobuzin grek qe u vra nga Specialet tona ne Shqiperi.
I ka bere nje kenge i ati vet me cifteli kush mundet te me coj nje pm ose ta hedhe ketu .thnx
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

Po kerkoj dy kenge italiane, "Monalisa" dhe "Pazzo di lei", te kenduara nga Mango. E di kush se ku mund t'i gjej per t'i shkarkuar???

Faleminderit! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Erind

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

Scept, "Pazzo di lei" eshte e Biagio Antonaccit. Po ta duash me shkruj ne pm.
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

Ups,gaff /pf/images/graemlins/laugh.gif . Ok Ersi,rrofsh!


Per kengen tjeter mund te me ndihmoje njeri? /pf/images/graemlins/angel.gif
 

Dotesa

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

Po kerkoj nje kenge qe ka kenduar gili me nje kengetar tjeter. itulli eshte "prape se prape ne u larguam"
kush e sjell nje flm te madhe!

ps.ersiiiiiiii whats up?:) ke humb fare /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

Dotesa

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

vintage...flm shume por dua nje version pa reklama nese mundet dikush...plssss
ah mund te shtoj edhe nja dy kenge??? nje te sabri fejzullahu qe kendon nje kenge per nje te dashur qe i shkon ne dasem dhe ky lagej ne shi
dhe bryan adams me heaven.
thanks
 

Erind

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Po kerkoj nje kenge qe ka kenduar gili me nje kengetar tjeter. itulli eshte "prape se prape ne u larguam"
kush e sjell nje flm te madhe!

ps.ersiiiiiiii whats up?:) ke humb fare /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

po mblidhja mandarina /pf/images/graemlins/tonguee.gif

sa shpejt qe nderrove gusto?! /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 

Dotesa

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...


hy hy prape pa leje se ke per ta pa veten tu bo tetanoz te barku /pf/images/graemlins/laugh.gif

me gjej noj kenge tani e le llafet /pf/images/graemlins/angel.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

m'u kujtu prej temes se metallica...

kush ma gjen ne mp3 kangen: fade to black??? please, se kam shekuj pa e ndi, m'paska marre malli /pf/images/graemlins/cry.gif
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

Di njeri se nga ku mund te shkarkoj kengen I'LL BE MISSING YOU te PUff Daddy, ose a e ka ndonje ketu e mund te ma jape???

ma beni dhurate per vit te ri /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/angel.gif

Faleminderit!
 

capuni

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

ta knoj une: "...simz lajk jesterdej ui juzd tu rok dha shou,
aj lejsd dha trrek, ju lokd dha flouuu,
So far from hengin on dha bllok for douuuuuu
Notorijes, dhej gat tu nou dhet...
...uerds kent ikspres uhat ju min tu miiiiii
iven dhou ju'r gon, ajm ez gej ez ken biiiiiiiiiiii...."
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

ti rrofsh qe ma knove,po une dua edhe ta ngjoj edhe me muzike edhe jo prej teje /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ma gjeni dot kengen?

nuk kerkoj qe te knoni si ky lart /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

regele

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Di njeri se nga ku mund te shkarkoj kengen I'LL BE MISSING YOU te PUff Daddy, ose a e ka ndonje ketu e mund te ma jape???

ma beni dhurate per vit te ri /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/angel.gif

Faleminderit!

[/ QUOTE ]


Cilin variant do? I'll be missing you - Puff Daddy apo Every Breath ... - Sting?

Dergo nje email me PM dhe ta dergoj une, por pas rreth 10 oresh (ose me e vonta ne week-end), se tani sa fillova punen!
 
Top